Προς το περιεχόμενο

firebird και mini humbuckers


nickzero

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να την ανεβάσεις, αλλά να μας πείς και τι έκανες τελικά.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

studio54 στις εστειλα σε εμαιλ!να σε ρωτησω΄....βαζοντας αυτους τους μαγνητες μιας που τους εχεις κιολας,ποιες χορδες ακουγονται καλυτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, αυτό που μου έχει κάνει φοβερή εντύπωση (και όσων κολλητών έπαιξαν με την κιθάρα μου)..... ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΙΑΝΟ..... Όλες οι χορδές παίζουν στην ίδια ένταση με την δική τους χρειά βεβαίως.

Φυσικά σίγουρα έχει να κάνει και το Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο setup του SuperFunk!!!!

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

98698491.th.jpg45567128.th.jpg42270766.th.jpg45409828.th.jpg

 

Tις φωτογραφίες στις ανεβάζω εγώ. μιά που μιλάμε για κόσμημα....

 

(να χαλβαδιάσουμε και λιγάκι.....)

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα χα χα!σε ευχαριστω πολυ! ακομα ειναι ακατεργαστο γιατι ο ηχος ειναι απαραδεκτος....αλλα ειπαμε....με το νεο ετος θα πεσει παραγγελια :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

ευχαριστηριο μηνυμα προς superfunk και studio54!!χθες πηρα την κιθαρα σεταρισμενη και με αλλαγμενους μαγνητες...κατοπιν συμβουλη σας και εχω να πω οτι εμεινα εκπληκτος!η κιθαρα  ακουγεται πολυ δυνατα,αλλα γλυκα.....

οι μαγνητες μου ηρθαν σπιτι και εδωσα 9 δολλαρια για τον καθενα για εκτελωνισμο....

απλως τα σπανε.............ευχαριστω παιδια για ακομα μια φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Ρε παιδιά, είναι δυνατό να έχει τόσο χάλια μαγνήτες μια τόσο ακριβή κιθάρα σαν αυτή? Ομολογώ ότι δεν έχω ευχαριστηθεί το παίξιμο μαζί της γιατί δεν μπορώ να βγάλω ήχο αλλά τα ρίχνω στο κακό setup! Ειδικά o bridge είναι τόσο ψόφιος που πρέπει να ακουμπήσει σχεδόν στις χορδές για να βγάλει ήχο.

Αν είναι όπως τα λέτε μάλλον κάνω βλακεία που δεν έχω ήδη βάλει τους SD. Για τους Lollar υπάρχει άποψη?

;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου