Προς το περιεχόμενο

Meet n Greet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή Χρονιά!

 

Σκέφτηκα να ανοίξω ένα θέμα περί meet n greet ή αλλιώς αν έχει κάποιος γνωρίσει απο κοντά κάποιον διάσημο μουσικό Έλληνα-Ξένο ή κάποια μπάντα.

 

Εγώ ήμουν απο τους τυχερούς που το 2007 κέρδισα backstage pass στη συναυλία των Metallica και είχα την ευκαιρία να συζητήσω με όλα τα μέλη.

 

Θα ανεβάσω και φωτό σύντομα..

 

Για πείτε λοιπόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι τίποτα ιδιαίτερο σε backstage. Είχαν την τύχη να με γνωρίσουν οι Blind Guardian, οι Stratovarius, και ο Chris Broderick όταν ήταν στους Jag Panzer και πέτυχα και τον Steve DiGiorgio επί εποχής Iced Earth (είναι ακόμα εκεί; )

 

Από Έλληνες μόνο τους Septic Flesh θυμάμαι :/

 

Α ναι και στο άκυρο έναν Κόκκοτα (μικρό) με τη μπάντα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι συναντήσεις έγιναν στην αίθουσα 'ΑΘΗΝΑ' μετά την συναυλία τους...

 

1) Frank Gambale, ηρεμότατος, καπνίζοντας ένα πουράκι και τελειώνοντας το ποτό του, δεν αρνήθηκε κουβεντούλα, για να μην πω ότι την συνέχιζε κιόλας...

 

2) Scott Henderson, επίσης φιλικός και προσιτός! Μου έκανε εντύπωση ένα σχόλιο που έκανε για τον Jeff Beck... -- Όταν πρωτοείδα τον Jeff Beck να παίζει, μου ήρθε να πετάξω την κιθάρα!!!!! Ποιός? Ο παιχταράς Scott Henderson.... ??? ???

 

3) Greg Howe , ως συνήθως γελαστός και φιλικός αν και λιγομίλητος...

 

 

 

 

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου