Προς το περιεχόμενο

rolllin


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραίο όλο το ύφος [80s hard/ heavy], τα rythms μου φέρνουν λίγο από "Stars", Malmsteen αλλά και Dokken ;) Ωραίες και οι μελωδικές γραμμές, αν το πας για κομμάτι, θα σου πρότεινα να βάλεις την αλλαγή στο 0:50 και όχι στο 1 και κάτι ή να το σπάσεις με τις αναλύσεις που έχεις στο κλείσιμο ακόμα πιο νωρίς - αλλά όλα αυτά είναι θέμα άποψης/ γούστου [όπως νιώθεις];) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο όλο το ύφος [80s hard/ heavy], τα rythms μου φέρνουν λίγο από "Stars", Malmsteen αλλά και Dokken ;) Ωραίες και οι μελωδικές γραμμές, αν το πας για κομμάτι, θα σου πρότεινα να βάλεις την αλλαγή στο 0:50 και όχι στο 1 και κάτι ή να το σπάσεις με τις αναλύσεις που έχεις στο κλείσιμο ακόμα πιο νωρίς - αλλά όλα αυτά είναι θέμα άποψης/ γούστου [όπως νιώθεις];) 

 

Thanks man...μαλλον δε θα το συνεχισω αλλο. Το εφτιαξα για να εχω κατι να τζαμαρω απο πανω οταν βαριεμαι τα backing tracks. Τιποτε το σοβαρο.

 

Σ'ευχαριστω και παλι ;)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προτιμώ σε πιο ..απαλά ακούσματα, αλλά τί να πει κανείς για το παίξιμό σου...Γρηγόρης, ο χρυσοδάχτυλος κιθαρίστας ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου