Προς το περιεχόμενο

Digitech RP500-1000 - GSP1101


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους ,

 

επιτελους εγινα κι εγω μελος του rp fan club... για εμενα το σηριαλ τελειωσε τελικα αποκτωντας το rp500 δεν το εχω ψαξει ακομα σε λιγες μερες θα πω αποψη , καλο φαινεται εκ πρωτης οψεως... πρεπει να κανω κανενα update στο λογισμικο ? αν ναι στειλτε κανενα λινκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 689
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

θα ήθελα να κάνω κι άλλη μια ερώτηση προς τους κατόχους της rp500.

 

γίνεται να εναλλάσσεις μεταξύ preset mode και pedalboard mode χωρις να σκύψεις να πατήσεις το μικρό κουμπάκι που είναι για αυτή τη δουλειά?

 

στην tonelab πχ εναλλάσεις μεταξύ των δύο modes κρατώντας πατημένο κάποιο footswitch, υπάρχει κάποια παρόμοια λειτουργία στην rp500?

 

πιστεύω πως μιας και η rp500 έχει λιγότερα footswitch, το να εναλλάσσεις μεταξύ preset και pedalboard mode χωρις να χρειαστεί να σκύψεις, είναι πολύ σημαντικό.

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρίμα.. αν το είχε αυτό (βασικό χαρακτηριστικό κατα τη γνώμη μου) θα ήταν πολύ πιο ελκυστική η 500άρα

 

πάντως πιστεύω πως με μια ανανέωση firmware μπορεί να γίνει, αφού δεν απαιτεί καινούριους διακόπτες ή hardware. Αν ο κόσμος το επισημάνει στην digitech δεν μου φαίνεται απίθανο στο μέλλον να προθέσουν τη λειτουργία

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπιτελους μετα απο 1 σχεδον μηνα ηρθε κ το δικο μου,RP1000.

Οτι κ να'πω ειναι λιγο..Εχω τελειωσει με το θεμα ηχου.

 

Μπραβο σε ολους για την επιλογη τους,cant go wrong with this damn thing  ;)

 

DSC02764.jpg

 

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου