Προς το περιεχόμενο

Digitech RP500-1000 - GSP1101


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας και απο μενα. τοπικος μαγαζατορας μου ειπε τιμη για το gsp 1101 600ε !!! και για το rp 1000 580!!!  :o  δεν ειμαστε καλα..... το GAK,CO.UK ειναι οκ side ρε παλικαρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 689
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

και εγώ ρώτησα σε μαγαζί στην αθήνα και μου είπε για το rp1000 490 ευρώ.

 

δεν καταλαβαίνω πώς βγάζουν τέτοιες τιμές. Στ'αλήθεια θα ήθελα να ήξερα λεπτομέρειες γύρω απο το εμπόριο, τα πραγματικά έξοδα του μαγαζιού και τις τιμές που αγοράζουν τα μηχανήματα αυτοί.

 

είμαι διατεθειμένος να δώσω κάτι παραπάνω για να το πάρω απο έλληνα και να μην πάνε όλα τα λεφτά έξω, αλλά όχι κι έτσι.. τι γίνεται πια??

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλα χρονια κοροιδα ειμαστε μου φαινεται...εχω ολη τη καλη διαθεση να παρω κατι και 30 ευρω παραπανω απο ντοπιο αλλα εχω και ετσι...ο αλλος με 3 rp που θα πουλησει δηαλδη θελει να βγαλει το ενοικιο? πλεον μονο χορδες πουλανε τα μαγαζια....[αντως θα ηθελα να μεινουμε στο θεμα μας και θα ηθελα να ακουσω εντυπωσεις απο Live χρηση αν εχει κανει κανεις ως τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ζήλεψα με τα κλιπάκια και είπα να ανεβάσω μια πολυλογία με το GSP, πάνω σε ένα πολύ ωραίο BT.

 

Είναι ηχογραφημένο με τρία presets, με διαδοχικά πιο πολύ gain.

 

Δεν έχει γίνει η παραμικρή επεξεργασία.

 

Enjoy! (I hope)

Winter_Pane.wma

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουφφφφφφφφφφφφ... τελειωσα.... μετα απο 2 ωρες που μου πηρε να διαβασω ολο το ΘΕΜΑ... και να δω ολα τα λινκς που βαλατε κ να ακουσω ολα τα κλιπς...

 

ωραια.... που υπογραφω?

 

ειχα να ριξω τοσο διαβασμα απο το " Το Τοnelab or Not...?"  εκει μου πηρε 3 ωρες γιατι απο τις 80τοσες σελιδες οι 30κ βαλε ηταν μαχη μεταξυ πεταλακιδων - αντιTonelab κ Superfunkaκιδων.... (σας αγαπω ολους μη μου θυμωνετε )

 

το πως καταφερατε κ κρατησατε το θεμα σας καθαρο...απο παρομοιες κοντρες ακομη απορω... μπραβο παντως.. ομορφο πραμα να διαβαζεις ενα θεμα κ καθε απαντηση να προσθετει κ κατι στη συζητηση.... κ οχι να γινεται μια εαναη λουπα ατακων του στυλ παρε μπουτικ πεταλι κ ασε τα ψηφιακα κτλ κτλ...

 

αυτο που εγω θελω να ξερω ειναι η RP1000 μπορει να βγαλει ευκολα τον ηχο που θελω... δηλαδη... Dokken... Savatage.... Αndy Laroque αλλα κ Palio Dream Theater....

 

ignatios ακομη να σε παρω τηλ για τον καφε κ την ακροαση... ειμαι υπολογος... ξερω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουφφφφφφφφφφφφ... τελειωσα.... μετα απο 2 ωρες που μου πηρε να διαβασω ολο το ΘΕΜΑ... και να δω ολα τα λινκς που βαλατε κ να ακουσω ολα τα κλιπς...

 

ωραια.... που υπογραφω?

 

 

 

αυτο που εγω θελω να ξερω ειναι η RP1000 μπορει να βγαλει ευκολα τον ηχο που θελω... δηλαδη... Dokken... Savatage.... Αndy Laroque αλλα κ Palio Dream Theater....

 

ignatios ακομη να σε παρω τηλ για τον καφε κ την ακροαση... ειμαι υπολογος... ξερω....

 

 

α) ναι ανετα αρκει να ξερεις να ρυθμιζεις τα πραγματα και να εχεις αυτι......

β)η προσκληση ισχυει ακομα.......εσυ χανεις να ξερεις...το μηχανημα σπερνει εγω αυτο εχω να πω μονο.

 

 

υπαρχουν στις αγγελιες 2 rp1000 σε πολυ καλη τιμη για οποιον ενδιαφερεται....ο ενας μαλιστα γλυκαθηκε και την δινει για να παρει gsp :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήλεψα με τα κλιπάκια και είπα να ανεβάσω μια πολυλογία με το GSP, πάνω σε ένα πολύ ωραίο BT.

 

Είναι ηχογραφημένο με τρία presets, με διαδοχικά πιο πολύ gain.

 

Δεν έχει γίνει η παραμικρή επεξεργασία.

 

Enjoy! (I hope)

 

 

συντροφε ποιον ενισχυτη χρησιμοποιεις στην αρχη μεχρι το 1.27 για δωσε λεπτομερειες.....ενισχυτη ,καμπινα και τι αλλο εχει το patch .Reverb και τετοια δεν μας νοιαζουν ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν στις αγγελιες 2 rp1000 σε πολυ καλη τιμη για οποιον ενδιαφερεται....ο ενας μαλιστα γλυκαθηκε και την δινει για να παρει gsp :P

 

Ελα με τα μελια... 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου