Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα επικοινωνίας με Playback Europe


greg570

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά.

Αγόρασα πριν 2 βδομάδες περίπου μια κιθάρα απο το playback-europe(http://guitare.playback-europe.com/cort-sfx5_bk-12867.html).

Η κιθάρα έφτασε σήμερα,αλλά άντε ας το αφήσω αυτό,ας πούμε οτι ήταν μέσα στις γιορτές και είχε κίνηση.

Το πρόβλημα μου είναι οτι δε μου ήρθε το "free accessory pack" που αναφέρουν,και εδώ και κάτι μέρες προσπαθώ να τους βρώ σε τηλέφωνο και mail,στο τηλέφωνο βγαίνει μια γυναικεία φωνή (αυτόματα υποθέτω) και μου λέει au revoir και στο e-mail δεν έχω λάβει απάντηση(το mail το είχα στείλει γιατί δεν είχα πάρει tracking number).Δοκίμασα το γαλλικό τηλέφωνο αλλά μαλλον έχουν τηλεφωνικό κέντρο και δε κατάλαβα τίποτα.

Ξέρει κανείς τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ πιθανό να μην είχαν διαθέσιμο, σε αυτήν την περίπτωση θα στο στείλουν χωρίς χρέωση μόλις το έχουν. Εμένα τους είχε τελειώσει (παλιότερα) η θήκη μόνο και την στείλαν ξεχωριστά.

Γενικά μην τρελαίνεσαι, στείλε ένα e-mail αναφέροντας ότι δεν σου το έστειλαν και θα σου απαντήσουν, ελπίζω σύντομα.

Ι CAN ONLY SHOW YOU THE DOOR, NEO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το e-mail το έστειλα 12/1 στον υπεύθυνο της παραγγελίας μου και ακόμα απάντηση δεν πήρα..Τόση πολλή δουλειά έχουν ή με ψιλογράφουν?Κρίμα είναι να πάρω τζάμπα θήκη για την 7ημερη..(δε χωράει στης ηλεκτρικής μου  :()

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε φευγεις για 7ημερη?

αν δεν εχει ερθει και εισαι απο αθηνα εχω μια θηκη που δεν πολυχρησιμοποιω!

στην δινω και μου την φερνεις πισω! :)

μπορει να μην εχω λυση για το προβλημα που ρωτας, αλλα κατι ειναι και αυτο!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάρτιο φεύγω,έχει ακόμα :Ρ.Απλώς μου σπάει τα νεύρα που δεν απαντάνε.Ευχαριστώ πολύ για την προσφορά σου αλλά είμαι από Ξάνθη οπότε λίγο δύσκολο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμενα ακριβως το ιδιο, με το free pack, δεν ηρθε ποτε, ουτε πηρα ποτε απαντηση στα mail περι αυτου...

 

ισως ειναι τρικ για πωλησεις

Squier Tele CV 50's

Ibanez SAS36FM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμενα ακριβως το ιδιο, με το free pack, δεν ηρθε ποτε, ουτε πηρα ποτε απαντηση στα mail περι αυτου...

 

ισως ειναι τρικ για πωλησεις

 

Εμενα μου ειχε ερθει :Ρ (αξιοσημείωτο το οτι μεσα στο πακετο στειλαν χορδες για 4χορδο μπασο, ενω ειχα παραγγείλει 5χορδο. Ακομα τις έχω εφεδρικες. Γενικά το μονο που αξιζει στο πακετο ειναι η θηκουλα και οι πενες :-Ρ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου