Προς το περιεχόμενο

Νέα μοντέλα PRS (EMGs, Floyd Rose,Birds σε SEs κτλ κτλ)...


The Rat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω οτι η Orianthi αξιζε ενα signature και σιγουρα οχι se . Κανει τρελη διαφημιση στις prs σε υπερτεραστιο βαθμο.δειτε πχ το videoclip της για το according to you .

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι η Orianthi αξιζε ενα signature και σιγουρα οχι se.

Mικρή είναι ακόμα, αν σοβαρέψει στο μέλλον ίσως βγάλουν Αμερικάνικο... Το 'τρέχον'

προφίλ της, mtvάδικα ποπ-ροκ τραγουδάκια, είναι οτι πρέπει για se. Μπορεί κάποιες

κοπελίτσες να αρχίσουν κιθάρα βλεποντάς την, πρέπει να μπορούν να αγοράσουν το

signature μοντέλο... και να είναι και τρέντυ :P Αν στο μέλλον ακολουθήσει βιρτουοζιτέ

μονοπάτια, τότε μάλιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hmm... συμφωνώ με το τελευταίο :). Απλώς αν δεις όλους τους signature κιθαριστες της PRS με αμερικάνικα μοντέλα θα δεις ότι δεν ταιριάζει ανάμεσά τους: Santanta, Hiland, Al Di Meola, Mark Tremonti, David Grissom κτλ κτλ κτλ..

 

παρεπιπτώντως το ξέρετε ότι η Orianthi είναι ελληνοαυστραλέζα?

 

Εdit: Τώρα που είδα το βίντεο κλιπ: αν μου έλεγαν πως υπήρχε γυναίκα που έπαιζε τπ ίδιο, ή ακόμη και καλύτερα κιθάρα απο μένα δε θα το πίστευα!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε και εσύ ενα link ;)

http://www.noiz.gr/index.php?topic=172918.0

 

Aν μια se custom 24 κοστίζει 485 στον ντιβη (δεν ξέρουμε βέβαια με τι ισοτιμία αγόρασε

το παρον στοκ) ενώ μια torero 1010 :o, την επίσης καινούρια anniversary se custom 24

πως θα την κοστολογήσουν άραγε? Σαν custom με άλλο καπάκι και inlays ή σαν σούπερ

ουάου σπέσιαλ μοντέλο? Είμαι πολύ περίεργος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mscmkr: Ιδέα μου είναι ή με μισείς??:P:P. Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί postaρεις links που περιέχουν περιεχόμενο από το αρχικό post μου (μη μου απαντήσεις με link πάλι :P).

 

Φαντάζομαι πως θα πάει fender ξανά ο Hilland.. Πιστεύω είναι η πιο ταιριαστή μάρκα γι αυτά που παίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ernieball.com/forums/music-man-guitars/41951-johnny-hiland-joins-ernie-ball-music-man-family.html

 

Όχι ρε γιατί να σε μισώ; Μόνο τον Blue μισώ εδώ μέσα και αυτό επειδή μου κλέβει τις γκόμενες.

Πλάκα κάνω. Δεν βλέπεις τα smilies???

BTW το τελευταίο μου λινκ ήταν γιαυτό που έλεγες για την O. ότι είναι ελληνοαυστραλέζα. Όχι για το Original post Απλώς έχουν συζητηθεί τόσα εδώ μέσα που, αν και θέλει λίγο ψάξιμο, αξίζει να τα βρεις.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου