Προς το περιεχόμενο

Made In Japan Tokai SG Junior και Ιαπωνικές Tokai γενικά- Γνώμες;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Thanks bluezlick!

 

Φίλε earendil, από την αρχή έπαιζε η ιδέα της καστομιάς, απλά την έθεσα μιας και αναφέρθηκε το θέμα της αλλαγής του μαγνήτη. Με λίγα λόγια, είμαι ανάμεσα στις δύο αυτές επιλογές.

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον ένα μαγνήτη που μπορεί να αλλάξεις σε μια Tokai...το ξενασκέφτεσαι και πας για custom κιθάρα;

 

Δεν είναι λογικό... :-\

 

αυτο θα λεγα κ εγω....

ισως ειναι η πιο "κλασικη" αλαγη σε μια κιθαρα!

 

εγω προτινω να κανεις κατι Custom ΜΟΝΟ οταν δεν μπορεις να το βρεις στην αγορα οπως το θελεις  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν μπορώ να πετύχω με μια custom καλύτερη ποιότητα από μια Tokai, τότε σίγουρα θα προτιμήσω τη λύση της Tokai. Τί λετε;

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν μπορώ να πετύχω με μια custom καλύτερη ποιότητα από μια Tokai, τότε σίγουρα θα προτιμήσω τη λύση της Tokai. Τί λετε;

 

Μωρέ αν πας για custom ΑΠΑΙΤΕΙΣ να είσαι μια-δυο κατηγορίες πάνω από την κάθε Tokai (που, θα επιμείνω, είναι θαυμάσια λύση).

Ψάχνεσαι για μια κιθάρα-ενσάρκωση του "λίγα και καλά", τί είναι αυτό που δεν βρίσκεις τώρα και θα βρεις στο χειροποίητο; Θες, π.χ, 25.5 κλίμακα, custom χρώμα, custom neck profile, "ειδικά" ξύλα;

 

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιότητα κατασκευής, γι'αυτό και ρωτάω εξ αρχής για το πόσο καλές (ποιοτικές) είναι οι Tokai. Τα χαρακτηριστικά που έχει η Tokai SG Junior είναι ακριβώς αυτά που θέλω. Η ποιότητα της είναι αυτή που με απασχολεί.

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου