Προς το περιεχόμενο

Musicman απο Αμερική


axs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΠΟ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ:

 

2) Επιτρεπονται τα DISCONTINUED ΧΡΩΜΑΤΑ. Δηλαδή καποια χρώματα radiance red, lava pearl, graphite pearl, desert gold κλπ κλπ που δε βγαίνουν τώρα μπορουν να σταλούν Ελλαδα χωρίς κανένα πρόβλημα!

 

3) Επιτρεπονται τα LIMITED EDITION αν και μονο αν πωληθουν 2 χρονια μετα την παραγωγή τους. ΔΗΛΑΔΗ η  ''JP6 2007 LTD'' επιτρεπεται να πωλείται απο 1/1/2009,

η  ''JP6 2008 LTD'' επιτρεπεται να πωλείται απο 1/1/2010.

 

 

Πολύ σωστά, τα 2) και 3) εννοούσα με το "stock sale".  ;) Στην πραγματικότητα αυτά είναι κομμάτια που τους έχουν "μείνει" (έως και NOS μερικά, έχω δει και 5ετίας όργανα).

 

Ωστόσο φίλε μου έριξα μια ματιά στις τιμές και δεν μου φαίνονται οι καλύτερες που μπορείς να βρεις. Το έχεις ψάξει και με άλλα μαγαζιά? Ας πούμε του Dubaldo που έγραψα παραπάνω?

 

http://www.dubaldomusic.com/

 

Επίσης υπάρχουν 1-2 μαγαζιά στον Καναδά, με καλές τιμές (καινούργια και μτχ), όπου βέβαια δεν ισχύει ΚΑΝΕΝΑΣ από τους παραπάνω περιορισμούς.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γράψω κι εγώ την ιστορία μου μήπως γλιτώσουν κάποιοι τόσο κόπο που πέρασα στη προσπάθεια μου να φέρω μια musicman απο usa....Αφού έψαξα τα πάντα, τελωνεια, μεταφορικές κλπ κλπ και είδα οτι γλιτώνω ενα χιλιαρικο, είπα να μιλήσω με αρκετα μαγαζια USA να βρώ τρόπο.....Εφαγα τα μουτρα μου και γράφω λοιπον τον κανονισμό της musicman γιά όλα της τα όργανα, καινοθρια, μεταχειρισμένα, οπουδήποτε χρώματος και χρονολογίας.

 

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ Ο ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ  ΤΗΣ MUSICMAN ΕΚΤΟΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ.  ΤΕΛΟΣ!!

 

 

Αν τα χρήματα σταλούν στο κατάστημα μέσα από την Αμερική μπορει το όργανο να σταλεί και στη ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ!

 

Ουτε μεταχειρισμένα ούτε τίποτα αν το money δε τους πάει απο USA!

 

Και κατι άλλο.  Αν βρεθεί τρόπος να πάνε τα φράγκα μέσα απο USA και έρθει το όργανο στα χέρια σας, εγγύηση δεν έχετε. Επαθε κάτι?  Το στέλνετε με δικά σας έξοδα USA. Ο αντιπρόσωπος στην Ελλάδα δε θα αναγνωρίσει καν το όργανο αν δε το έχετε αγοράσει απ αυτόν....  Οσα λέω είναι λόγια της musicman... 

 

Βάλτε τα κάτω και ο Θεός μαζί σας.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για αυτο σκας?Βρωμαει το ebay απο μεταχειρισμενα ΜΜ στη ΜΙΣΗ τιμη . ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου