Προς το περιεχόμενο

Πως μπορω να "μαλακωσω" την ηλεκτροακουστικη μου?


LEITZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή μ ενδιαφέρει το θέμα,να ρωτήσω κι εγώ πως μπορούμε ασφαλώς να βαθύνουμε τα αυλάκια του nut ?

Τι εργαλείο ακριβώς χρειάζεται ώστε να μην ανοίξουν υπερβολικά και κολυμπάνε οι χορδές μέσα?

 

Υπάρχουν κατάλληλα εργαλεία στο ινερνετ αλλά δεν θα στο πρότεινα ασε καλύτερα αυτήν την δουλειά σε κάποιον ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ.....τόσο δύσκολο είναι ε ??Και το είχα για πιο απλό...βέβαια καταλαβαίνω ότι αν υπερβάλει κανείς μπορεί να καταστραφει το nut....Αλλά επειδή όλο το άλλο setup το κάνω μόνος μου,έλεγα να μην πάω σε μάστορα μόνο γι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παληκάρι μην παιδευτείς με λίμες και γυαλόχαρτα, θα σου σπάσουν τα νεύρα και θα τα κάνεις και μαντάρα. Βγάλε πάνω-κάτω καβαλάρη και πάρε σε κανα μαγαζί από 3-4 σε διάφορα ύψη (είναι σχεδόν τσάμπα) κι όποιοι σου κάνουν τους κρατάς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ειπαν πως τριβοντας η βαζοντας τον κατω καβαλαρη εφοσον δεν ξερω να το κανω υπάρχει πιθανοτητα να χαλασω εκεινο το πραγματακι που εχει απο κατω απο τον καβαλαρη που δινει τον ηλ. ηχο γιατι ειναι πολυ ευαισθητο, κατα ποσο ιχυει κατι τετοιο βρε μάστορα..και πως μπορω να το αποφύγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου