Προς το περιεχόμενο

Αpple I Pad... wtf?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσοι ξερουν ακριβως τι θελουν...

πόσο χρόνων είναι αυτοί? ;D ;D

Και αυτό που θέλουν σήμερα, δεν γίνεται να αλλάξει σε κάτι που να θέλουν αύριο?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 148
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

πόσο χρόνων είναι αυτοί? ;D ;D

Και αυτό που θέλουν σήμερα, δεν γίνεται να αλλάξει σε κάτι που να θέλουν αύριο?

 

Οσο ειναι, και ναι, γινεται :)

 

Πχ οταν στις αρχες των iPod που ψαχνομουν και εγω για mp3, δεν ειχα αναγκη για μεγαλη χωρητικοτητα, ηθελα μικρο μεγεθος αλλα να εχει και οθονη, το mini ειχε παρομοια features με αλλα αλλα πολυ μεγαλυτερη τιμη, οποτε οσο κουλ και μαματος και να φαινομουνα με iPod, απλα δε μου εκανε σαν μηχανημα.

 

Και βεβαια για να ειμαι ειλικρινης μια αλλη απαιτηση μου που καλυπτει κανενα απο τα προιοντα της Apple απο οσο ξερω, ειναι να το βλεπει οποιοσδηποτε υπολογιστης σαν mass storage device και μπορω να κανω drag and drop τα αρχεια μου σαν ανθρωπος.

 

Και για να ειμαι τελειως ειλικρινης, με ενοχλει λιγο η νοοτροπια "iSheep" αλλα αυτη υπαρχει και στη μουσικη ας πουμε, και γενικα σε οτιδηποτε στον κοσμο διαφημιζεται, απο γαριδακια μεχρι πολιτικα κομματα, κατα τα αλλα δεν εχω κατι εναντια στην Apple συγκεκριμενα, μονο οταν βαζουνε το design και το hype πανω απο τη λειτουργικοτητα. Ισα ισα πολυ θα ηθελα να τρεχει το iPad OS X (και να εχει USB, και να παιρνει SD...) γιατι μπορουσε να ειναι κατι πολυ παραπανω απο αυτο που το κανανε, και ας μην το επαιρνα ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισα ισα πολυ θα ηθελα να τρεχει το iPad OS X (και να εχει USB, και να παιρνει SD...) γιατι μπορουσε να ειναι κατι πολυ παραπανω απο αυτο που το κανανε, και ας μην το επαιρνα ποτε.

Υπομονή...μετά τα πρώτα 3.000.000 κομμάτια, έχω βάσιμες υποψίες ότι θα βγεί έτσι όπως το θές ;) ;D

Δεν ξέρω μόνο, εάν αυτό το μοντέλο θα κάνει 500$

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και το ραδιο αρβυλα που ελεγα... http://www.techcrunch.com/2010/02/01/apple-tablet-os-x-ipad/

 

Αμα το κανουν αυτο ειναι για να παρεις το iPad (το μεγαλο) και να τους το σπασεις στο κεφαλι (που δεν το βγαλανε ετσι απο την αρχη ;D).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φήμες λένε ότι θα έχει και υποδοχές στο πλαινό μέρος και το logic pro προεγκατεστημένο για απ'ευθείας τοποθέτηση έναντι οθόνης προς το παρών σε:

1. Korg Oasys

2. Roland Fantom G series

 

 

( ;Dκαι μετά ξύπνησες!...)

 

 

 

 

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακούσει κάτι φήμες ότι αν πας το iPod εκτός εγγύησης για επισκευή, δεν το αναλαμβάνει η Apple. Ισχύει; Έχει ακούσει κανείς κάτι; Άραγε θα συνεχιστεί αυτή η τακτική και στο iPad;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακούσει κάτι φήμες ότι αν πας το iPod εκτός εγγύησης για επισκευή, δεν το αναλαμβάνει η Apple.

Σε ένα μηχανάκι που κάνει 200 ευρώ, και μόνο να το αφήσεις κάνεις 50 και να στο φτιάξουν 250...λές να συμφέρει να το επισκευάσεις?

Ειδικά τώρα που η Rainbow πουλήθηκε στην Infoquest?...και δεν ξέρουν που πάνε τα 4? Άσε, που να σου λέω πιο σοβαρές καταστάσεις...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο το να μη συμφέρει, άλλο να σου λένε, άμεσα ή έμμεσα, αγόρασε καινούργιο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο το να μη συμφέρει, άλλο να σου λένε, άμεσα ή έμμεσα, αγόρασε καινούργιο.

Μα γι αυτό σου λένε πάρε άλλο...δεν ξέρω καν εάν ανοίγει το Pod...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου