Προς το περιεχόμενο

Ακούστε και αυτό !!


eangle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ σωστος ο eangle,

μπορω να πω απτα καλυτερα κλιπακια που εχω ακουσει στο forum,

πολυ οραιος ηχος και feel μπραβο

θελουμε κιαλλο :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Eangle, οχι μονο πρεπει αλλα και μπορεις να δωσεις καλυτερα αποτελεσματα.

Το ποιο πιθανο ειναι οτι την ηχογραφηση την εκανες κατα την δειαρκεια του πρωινου σου καφε πραγμα που ειναι παραπλανητικο για τον τυχαιο ακροατη-ισως να νομισει οτι ειναι ευκολο να φτάσεις να έχεις αυτο το ερμηνευτικο αποτελεσμα. Ομως εγω οπως και ολα τα παιδια που απαντησαν ξερουμε οτι εχεις περασει ατελειωτες ωρες μελετωντας γιαυτο και οι γνωμες μας ειναι θετικες.

Οσο για το αν εισαι εχεις περασει πολλους ερωτες στην ζωη σου, :roll: δεν θα μπορουσα να πω, το μονο που μπορω να πω και ειναι φανερο, ειναι οτι η κιθαρα ειναι η πρωτη γυναικα που σε γοήτευσε και η μονη που ποτε δεν θα σε απογοητευσει! Right on!!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κιθαρα ειναι η πρωτη γυναικα που σε γοήτευσε και η μονη που ποτε δεν θα σε απογοητευσει! Right on!!! 8)

οπως ολες οι γυναικες ετσι και η κιθαρα μας κανει τα τσαλιμακια της ποτε ποτε...κρατα και κανα σετ χορδες παραπανω και μην ξεχασεις τα αλενακια σου στο επομενο live :D :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου