Προς το περιεχόμενο

Velcro στην Θεσσαλονίκη ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα! που μπορώ να βρω velcro για τα πεταλάκια μου στη θεσσαλονίκη; Ξέρετε κανένα μαγαζί στο κέντρο που να πουλάει;

Ειναι λιγο τραγικη η ερωτηση σου αλλα θα την απαντησω...Να πας σε οποιαδηποτε μοδιστρα...Εκει θα βρεις βελκρο...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εχει ενα μαγαζι με ειδη για μοδιστρες και τετοια στη Βασ. Ηρακλειου ή με Βενιζελου ή με Ιωνος Δραγουμη γωνια. Με επιφυλαξη , νομιζω οτι λεγεται Γιαννοπουλος. Βελκρο με τα χιλιομετρα εκει.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μοδίστρες και παρόμοια μαγαζιά νομίζω δεν έχουν velcro διπλής όψης με αυτοκόλλητο. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Το χρωματοπωλείο μου φαίνεται πιο πιθανό.. Το praktiker σίγουρο.

iliasantoniou.me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μοδίστρες και παρόμοια μαγαζιά νομίζω δεν έχουν velcro διπλής όψης με αυτοκόλλητο. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Το χρωματοπωλείο μου φαίνεται πιο πιθανό.. Το praktiker σίγουρο.

 

Το Πλαίσιο επίσης ;)

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννοπουλος Βασ ηρακλειου με Ιωνος Δραγουμη η με Βενιζελου ειδη για μοδιστρες. Παλι θα τα λεμε?

Αυτοκολλητο και σε διαφορα μεγεθη.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου