Προς το περιεχόμενο

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ taq!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο καλος μας φιλος taq απο το πολυ αγχος να μαθει να παιζει τελεια ολες τις κλιμακες του Blackmore επαθε γαστρεντεριτιδα :cry: & νοσηλευεται σε γνωστο Prive νοσοκομειο για διασημοτητες στην Ελβετια! :lol: :lol: (καλα,καλα οχι ακριβως ετσι.. :lol: )

 

Σημερα-αυριο βγαινει & του εχει λειψει το site οποτε ας τον ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΟΥΜΕ & ας του ευχηθουμε ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Περαστικά Taq!!! ¶ντε με το καλό να επανέλθεις στο σπίτι σου και στο NOIZ σιδερένιος!!!

Κι εμείς για να δεις τι καλοί που είμαστε, θα σου πάρουμε ένα TELE μαντολίνο για τις μέρες νοσηλίας σου!!!

 

http://www.sjryder.com/em2.htm

 

:D:D:D:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλια και περαστικα στον βασανιαρη φιλο taq.....αν και ειμαι σιγουρος οτι μες το νοσοκομειο ταλαιπωρησε αρκετα τις δυστυχες ¨αδερφες¨ με τα πονηρα τσαλιμακια του....!!!!!!!!! :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλος μας φιλος taq απο το πολυ αγχος να μαθει να παιζει τελεια ολες τις κλιμακες του Blackmore επαθε γαστρεντεριτιδα

 

Μπαααα.... μάλλον να μάθει να παίζει τέλεια όλες τις κλίμακες του Vai προσπαθούσε! :lol: :lol: :lol:

 

Περαστικά Taqουλη!! Καλή & σύντομη ανάρρωση για να επιστρέψεις και να συνεχίσουμε εκείνη την τρομερή συζήτηση που είχαμε για το αν ο Blackmore είναι κουλός και ο Vai ψόφιος!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικά και από εμένα. Απορία: τι σόϊ γαστρεντερίτιδα ήταν αυτή που τον κλείσανε στο νοσοκομείο τον άνθρωπο;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περαστικα και απο εμενα τακουλη!αντουαν νομιζω οτι και εγω ξερω τι τον εστειλε στο νοσοκομειο αλλα ειναι μυστικο,δεν μπορω να το πω... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικά κι από ένα ομοίως παθόντα. Πολύ άτιμο πράμα. Μετά από 10 μέρες νοσηλεία από βαριάς μορφής γαστρεντερίτιδα από σαλμονέλα, έξοδος λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων με δικιά μου ευθύνη δεκατρία κιλά ελαφρύτερος, και για τους επόμενους έξι μήνες, μόνο βραστό κοτόπουλο και ρύζι λαπά. Φρίκη.

 

Περαστικά Taq!!! Ευχομαι να αναρρώσεις γρήγορα και ανώδυνα!

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου