Προς το περιεχόμενο

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ taq!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας Ευχαριστώ όλους παίδες μέσα από την καρδιά μου :D

 

Δυστηχώς από την προηγούμενη Τετάρτη κάτι δεν πήγαινε καλά και ξεκίνησε με πυρετούς και συνεχίσε με ανελέητο πονόκοιλο.... όσπου την Παρακευή σχεδόν αφυδατωμένος πήγα σε νοσοκομείο, όπου φυσικά με "πλάκωσαν" στις εξετάσεις. Από την Κυριακή και έπειτα από μιά καλή αγωγή φαρμάκων ένοιωθα πολύ καλύτερα, αλλά τα "βαμπήρια" συνέχιζαν να μου παίρνουν αίμα για εξετάσεις (θα έκανα και 4 αίματος...) Σήμερα αν δεν μου έδιναν εξητήριο θα πήδαγα καμιά μάντρα..... ευτυχώς ο θεράπων Ιατρός ήταν συζητήσιμος και ύστερα από κάμποση κουβέντα καταφερα να την κάνω 8) 8)

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σας Ευχαριστώ όλους παίδες μέσα από την καρδιά μου :D

 

Δυστηχώς από την προηγούμενη Τετάρτη κάτι δεν πήγαινε καλά και ξεκίνησε με πυρετούς και συνεχίσε με ανελέητο πονόκοιλο.... όσπου την Παρακευή σχεδόν αφυδατωμένος πήγα σε νοσοκομείο' date=' όπου φυσικά με "πλάκωσαν" στις εξετάσεις. Από την Κυριακή και έπειτα από μιά καλή αγωγή φαρμάκων ένοιωθα πολύ καλύτερα, αλλά τα "βαμπήρια" συνέχιζαν να μου παίρνουν αίμα για εξετάσεις (θα έκανα και 4 αίματος...) Σήμερα αν δεν μου έδιναν εξητήριο θα πήδαγα καμιά μάντρα..... ευτυχώς ο θεράπων Ιατρός ήταν συζητήσιμος και ύστερα από κάμποση κουβέντα καταφερα να την κάνω 8) 8)[/quote']

 

Καλά, καλά.... άστα αυτά τώρα! Δε λες ότι έμεινες επίτηδες παραπάνω λόγω του... νοσηλευτικού προσωπικού;;

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Nurse%2009012%20Party%20Time%20Nurse.jpg

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Σιδερένιος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την Κυριακή και έπειτα από μιά καλή αγωγή φαρμάκων ένοιωθα πολύ καλύτερα' date=' αλλά τα "[b']βαμπήρια[/b]" συνέχιζαν να μου παίρνουν αίμα για εξετάσεις (θα έκανα και 4 αίματος...)

 

 

nurse76.jpg

 

nurse99.jpg

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιδερένιος και απο cos_dr,

 

Πλένετε τα χέρια σας καλά γενικότερα , και μην φοβάστε, αυτά συμβαίνους και στους καλύτερους και προσέχετε τι τρώτε, αποφεύγετε τους συνωστισμούς και αερίζετε τα σπίτια σας συνέχεια με τον καθαρό αέρα της τσιμεντούπολής μας . Αυτή η ζέστη και τα σκουπίδια, και η κακή διατροφή..........

 

Τελικά τι ήταν , δηλητηρίαση ή ιογενές??? :lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου