Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Πεταλιερας


Synyster_G

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ασε την tonelab στην παντα γιατι ηρθαν τα κομαντα.....και οπου κομαντα μιλαμε για digitech rp500 και rp1000 την οποια και εχω....αλλο πραγμα φιλε μου....βγαζεις οτι γουσταρεις...με οση βρωμα γουσταρεις...για οτι στυλ γουσταρεις.....την tonelab le την ειχα αλλα δεν.....καλα εφε αλλα απο γκαζι....καλυτερο το γκαζακι του καφε ;D

Ψαξε το θεμα στο forum για την rp και θα μαθεις και αλλα πολλα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει καμία περίπτωση να μην έχει μπερδευτεί ο φίλος.

 

παρε όποια σου κανει κέφι..όλες που έχουν αναφερθεί είναι μια χαρα.

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει καμία περίπτωση να μην έχει μπερδευτεί ο φίλος.

 

παρε όποια σου κανει κέφι..όλες που έχουν αναφερθεί είναι μια χαρα.

 

Το πιστεύω ότι όλες είναι καλές άλλα μου φενεται περίεργο που κανείς δεν λέει για την  boss που φενεται πολύ καλή

Schecter Damien Special FR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την boss φιλε μου είναι μακράν οτι καλύτερο εχω δει σε αυτα τα λεφτά.Εχει προσωμειώσεις βασικών ενισχυτών οχι καμπινών κι ετσι δεν χανεσαι στο χαος, εχει τα κλασσικα εφε της boss ενα mini looper ενσωματωμένο, παρα πολυ αξιόλογα presets, και ηχους απο τα παταλάκια της boss.

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει boss μπροστα στην ΠΟΙOΤΗΤΑ των προσωμιωσεων της rp1000....και ποτε μα ποτε δεν εχουμε μετρο συγκρισης της καθε πεταλιερας τα ετοιμα preset....αλλα και εκει η rp1000 τους στελνει ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΥΣ.

Αλλα γενικα ακουσε πρωτα και μετα παρε...εσενα μπορει να σου αρεσουν και τα "τζιτζικια"...να μην αναφερω ποιες πεταλιερες τζιτζικιζουν (μεταξυ μας ολες εκτος rp500 και rp1000 και η tonelab η οποια ομως δεν κανει για μεταλ καταστασεις).....μετα πας για axe-fx και βαλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω κι εγω για Digitech...για Metal καταστασεις..ολοι οι ενισχυτες ολα τα compination ετοιμα γνωστων κιθαριστων και και και και ....ειχα την Rp-500 την εδωσα και το εχω μετανοιωσει.... :-\

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει boss μπροστα στην ΠΟΙOΤΗΤΑ των προσωμιωσεων της rp1000....και ποτε μα ποτε δεν εχουμε μετρο συγκρισης της καθε πεταλιερας τα ετοιμα preset....αλλα και εκει η rp1000 τους στελνει ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΥΣ.

Αλλα γενικα ακουσε πρωτα και μετα παρε...εσενα μπορει να σου αρεσουν και τα "τζιτζικια"...να μην αναφερω ποιες πεταλιερες τζιτζικιζουν (μεταξυ μας ολες εκτος rp500 και rp1000 και η tonelab η οποια ομως δεν κανει για μεταλ καταστασεις).....μετα πας για axe-fx και βαλε...

Sorry man αλλα ο ανθρωπος εδω και δυο σελίδες ψαχνει γνωμη για την συγκεκριμένη boss.Γι αυτο μια και την εχω εγραψα την γνωμη μου.Ουτε dealer της boss είμαι ουτε πουλάω την δικιά μου.Αυτη που λες μπορεί οντως να είναι καλύτερη.Ας παει ο φιλος να ακουσει και κρινει μονος του

No offence

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου