Προς το περιεχόμενο

Προγραμματακι για αντιγραφη μιξαρισμενων cd


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω ενα προγραμματακι για free download που να μου γραφει τα mp3 σε audio cd αλλα μιξαρισμενα. Χωρις κενο αναμεσα στα τραγουδια.

Καμια προταση εκτος απο nero?

 

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει ενα προγραμμα που λεγεται Mix Meister. Ειναι ο,τι καλλιτερο σε αυτο τον τομεα. Βεβαια δεν ειναι free. Oμως κανει κανονικα τις μιξεις σου, ΟΠΩΣ θες εσυ και μετα το αποτελεσμα που ακους στο περναει σε cd με το Nero. Το πολυ καλο του ειναι οτι εχεις την δυνατοτητα να μην ειναι ενα τεραστιο τρακ 80 λεπτων αλλα να σου "σπαει" τα κομματια αν ενδεχομενως θελεις να ακουσεις ενα απο αυτα και χωρις βεβαια να επηρεαζει τις μιξεις σου

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση οτι δε γίνεται να αποφύγεις τα κενά σε audio cd....

φυσικά μπορεί και να κάνω λάθος,αλλά θυμάμαι με το nero όταν τικ-άριζα μια αντίστοιχη επιλογή ακουγόταν "σφαγμένο" το track στην αρχή και το τέλος και πάλι είχε κενό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κορακιε οχι, εχεις λαθος, με αυτο το προγραμμα που του λεω ειναι ολα μιξαρισμενα

 

Εννοείς οτι αν το βάλεις σε μια κοινή φέτα cd δε θα υπάρχουν κενά?

demo έχουνε για το πρόγραμμα?

 

edit:βρήκα demo,θα το δοκιμάσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση οτι δε γίνεται να αποφύγεις τα κενά σε audio cd....

φυσικά μπορεί και να κάνω λάθος,αλλά θυμάμαι με το nero όταν τικ-άριζα μια αντίστοιχη επιλογή ακουγόταν "σφαγμένο" το track στην αρχή και το τέλος και πάλι είχε κενό...

 

Πάντως εγώ έχω κάνει πολλά audio CD στο Nero χωρίς κενά ανάμεσα στα κομμάτια και δεν κάνει καμία διακοπή όταν παίζει, απλά αλλάζει το track number στην οθόνη του CD player...

 

Mε δεξί κλικ στο κομμάτι, μέσα στο Nero, μπορείς να του ορίσεις πόση παύση θα κάνει από το προηγούμενο κομμάτι. Βάλε "0" εκεί και είσαι έτοιμος, θα κολλήσει τα κομμάτια μεταξύ τους...

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Mε δεξί κλικ στο κομμάτι, μέσα στο Nero, μπορείς να του ορίσεις πόση παύση θα κάνει από το προηγούμενο κομμάτι. Βάλε "0" εκεί και είσαι έτοιμος, θα κολλήσει τα κομμάτια μεταξύ τους...

θα το δοκιμάσω :)

σε freeware θα ήταν καλυτερα γιατί πλέον τα σπασμένα στα "σπάζουν" λιγουλάκι(τα νεύρα-όχι τα κομμάτια!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου