Προς το περιεχόμενο

Μπασο Dean ή bc rich warlock?


rhcpgiannis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω ενα μπασο φτηνο 100 150 euro για να αρχισω να παιζω δεν ειμαι και πολυ σχετικος με αυτα και χρειαζομαι βοηθεια πειτε μου γνωμες ή αν εχετε να δωσετε ενα ποιο φτηνο μπασο απο 80 εως 150 ευρω

 

Dean  http://nireas.nakas.gr/ecomnakas/nakas2006/Default.asp?Static=243&Product=55834

 

Bc Rich Warlock  http://www.thomann.de/gr/bc_rich_warlock_bronce_bass.htm?sid=6a1036162151b019766652395b22ec7c ( το εχω βρει με 150 )

 

ευχαριστω Γιαννης

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε αυτό να κατατοπιστείς

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=172001.0

 

Κάνε μια βόλτα στην αγορά να πιάσεις δυο τρια να ξέρεις και για τι μιλάμε, και μετά ψάξε κ από αγγελίες να βρεις καλύτερες τιμές κτλ :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ακου πως εχει η κατασταση εγω θελω ενα μπασο 80 εως 150 δεν θελω τιποτα πιο ακριβω ή τιποτα πιο φτηνο. εχεις να μου προτεινεις κατι ???

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ότι σου πα και παραπάνω. Πήγαινε ψάξε το. Αλλιώς ψάχνε στις αγγελίες και το 1ο μπάσο που θα δεις στη τιμή που θες, χτύπα το :)

 

Για την ακρίβεια με μια βόλτα που έκανα στις αγγελίες βρήκα 2 3 που θα μπορούσαν να μπουν στις τιμές που θες, μιας και η τιμή είναι το βασικότερο σου κριτήριο όπως τα λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω δοκιμασει καποιο απο αυτα τα 2.Εχω δοκιμασει ενα warlock απο την πιο ακριβη σειρα και μου φανικε αρκετα καλο.

Αποψη μου ειναι να πας σε 1-2 μαγαζια να δεις απο κοντα ολες τις επιλογες σου και να παρεις αυτο που σου φαινεται καλυτερο και αυτο που θα σε κανει να θες να παιξεις.Ισως να βρεις κατι αξιολογο και απο τα μεταχειρισμενα

 

EDIT: Με προλαβε η evi (και συμφωνω μαζι της)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω δοκιμασει καποιο απο αυτα τα 2.Εχω δοκιμασει ενα warlock απο την πιο ακριβη σειρα και μου φανικε αρκετα καλο.

Αποψη μου ειναι να πας σε 1-2 μαγαζια να δεις απο κοντα ολες τις επιλογες σου και να παρεις αυτο που σου φαινεται καλυτερο και αυτο που θα σε κανει να θες να παιξεις.Ισως να βρεις κατι αξιολογο και απο τα μεταχειρισμενα

 

EDIT: Με προλαβε η evi (και συμφωνω μαζι της)

 

ευχαριστω παιδια θελει ακομα ψαξιμο αλλα αμα βρειτε μπασο φτηνο στειλτε μου  :)

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχει πολλές γωνίες δεν είναι μπάσο, είναι για πέταμα... Κοίτα στις αγγελίες μήπως βρεις τίποτα της προκοπής, γιατί καινούριο με 150 ευρώ λίγο δύσκολο...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχει πολλές γωνίες δεν είναι μπάσο, είναι για πέταμα... Κοίτα στις αγγελίες μήπως βρεις τίποτα της προκοπής, γιατί καινούριο με 150 ευρώ λίγο δύσκολο...

Γιατι φιλαρακι δεν ειναι μπασο αμα εχει γωνιες?? ενημερωτικα και μονο ρωταω επειδη δεν ειμαι και πολυ σχετικος.

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου