Προς το περιεχόμενο

hohoguitar.com - Πουλάει μαϊμούδες;


al6sjackson!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια τι παίζει?Οκ ήξερα το thomann  αλλα βρήκα σήμερα ένα site,το hohoguitar.com,στο οποίο έχω βρεί τις φθηνότερες μέχρι στιγμής υποτιθέμενες γαμάτες κιθάρες.π.χ. το μάτι μου έπεσε κατευθείαν πανω στην ibanez JEM7V και μάλιστα την ακριβώς ίδια κιθάρα του VAI δλδ αυτή με τους dimarzio μαγνήτες και το EDGE III tremolo.Για τσεκάρετε και εσείς και πείτε μου γνώμες.παίζει να μας κοροιδεύουν ή φταίει για όλα η γαμημένη κρίση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες τι γράφει κάτω από το όνομά σου... Newbie... ;)

Κάνε ένα search στο forum, και θα γλυτώσεις τα λεφτά σου...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες τι γράφει κάτω από το όνομά σου... Newbie... ;)

Κάνε ένα search στο forum, και θα γλυτώσεις τα λεφτά σου...

 

ναι οκ αλλά δεν καταλαβαίνω τι σημασία έχει το newbie μπορεί απλα να μην έχω ασχοληθεί με το site δεν σημαίνει τίποτα παραπάνω.

Σελήνη σε ευχαριστώ πάρα πολύ,τελικά κατάλαβα ότι αν δεν βρεθεί κάποιος που να κάνει την θυσία να αγοράσει απο εκεί δεν πρόκειται να μάθουμε ποτέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οκ αλλά δεν καταλαβαίνω τι σημασία έχει το newbie

σημαίνει ότι είσαι καινούργιος, και δεν έκανες search στο forum πριν χαρείς....

από ότι είδες και από το προηγούμενο link, πάλι καινούργιος έκανε την ίδια ερώτηση...ΗοΗο...

 

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μόνο μια απορία  αναφορικά με αυτά τα κούτσουρα: Πως στην ευχή δεν του έχει τραβήξει από το αυτί η κάθε εταιρία που χάνει λεφτά και δυσφημείται από τους… Χόχους; Γιατί εδώ μιλάμε για παραχάραξη…

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο μια απορία  αναφορικά με αυτά τα κούτσουρα: Πως στην ευχή δεν του έχει τραβήξει από το αυτί η κάθε εταιρία που χάνει λεφτά και δυσφημείται από τους… Χόχους; Γιατί εδώ μιλάμε για παραχάραξη…

 

και σε αυτο λογικα φαινεται η μαγκια του η η κωλοφαρδια του αν ολο αυτο ειναι αληθεια φυσικα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@ al6sjackson!- Φίλε μου να μην τρελαθούμε κι όλας… Gibson με 350 δολάρια, σε αυτήν την ζωή, σε αυτόν τον πλανήτη, σε αυτόν και σε όλους τους άλλους γαλαξίες… απλά δεν υπάρχει. Εκτός αν είναι φτιαγμένη από selected φελιζόλ με ταστιέρα γηγενούς μολόχας…

Μην έχεις την παραμικρή αμφιβολία ότι είσαι απέναντι σε απάτη ολκής…

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο μια απορία  αναφορικά με αυτά τα κούτσουρα: Πως στην ευχή δεν του έχει τραβήξει από το αυτί η κάθε εταιρία που χάνει λεφτά και δυσφημείται από τους… Χόχους; Γιατί εδώ μιλάμε για παραχάραξη…

 

Ηι Κίνα είναι η μαύρη τρύπα των πνευματικών και άλλων δικαιωμάτων...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου