Προς το περιεχόμενο

Αν δεν παίζατε κιθάρα τι?


yannis37

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να δούμε οι κιθαρίστες ποιο όργανο γουστάρουν περισσότερο εκτός της κιθάρας?

 

 

δεν βρήκα αν υπάρχει ανάλογη ψηφοφορία ( ή δεν έψαξα καλά)

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω θα ηθελα να ασχοληθω περισσοτερο με drumms μιας και απο μικρος παιζω μπουζουκι και μετα επιασα και την κιθαρα παραλληλα...παιζω και drumms (η προσπαθω τουλ) αλλα σιγουρα οχι σε τετοιο επιπεδο οπως τα αλλα 2 (το λεω κυριως απο αποψη χρονου που εχω αφιερωσει για μελετη/εξασκηση στα αλλα 2 οργανα μιας και δεν μπορεις να συγκρινεις αλλιως το επιπεδο των κρουστων με τα εγχορδα)..

 

ναι λοιπον μετα το μπουζουκι και την κιθαρα θα ηθελα να ασχοληθω και να αφιερωσω αναλογο χρονο και στ drumms αλλα που χρονος????

ετσι κ αλλιως ο χρονος που αφιερωνω στην κιθαρα ηδη υπερκαλυπτει τα υπολοιπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος που δε θα 'θελε να παίζει έτσι?

 

http://www.youtube.com/watch?v=5OTivGZmhYQ&hl=en_US&fs=1&http://www.youtube.com/watch?v=5OTivGZmhYQ&hl=en_US&fs=1&

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως μετα απο πολλα χρονια ενασχολησης με την κιθαρα ηθελα και τελικα καταφερα να ασχοληθω και με το μπουζουκι και μονο γιατι γουσταρω λαϊκορεμπετικο καργα.Οποτε δεν εχω αλλη επιθυμια για κατι αλλο που ετσι κι αλλιως απο εδω και περα θα ηταν πολυ δυσκολο απο θεμα χρονου και υποχρεωσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως αν δεν έπαιζα κιθάρα, μάλλον πληκτράς θα γινόμανε.. Αν και μου αρέσουν πιο πολύ τα drums (για εκτόνωση!), τα οποία και ψήφισα. Αλλά είμαι πιο... πώς να το πω.. λεπτεπίλεπτος και αβρός...  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου