Προς το περιεχόμενο

"Electric Virtual Drums"


sixtrip

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απότι κατάλαβα είναι project φοιτητών, καλή φάση σαν ιδέα μάλλον θέλει ΠΟΛΥ δουλεια ακόμα για να τελειοποιηθεί...

 

Προσωπικά μου φαίνεται ανούσιο...εδω σε ηλεκτρονικά παίζεις και ξενερώνεις καμιά φορά...φαντάσου στον αέρα...μούφα

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απότι κατάλαβα είναι project φοιτητών, καλή φάση σαν ιδέα μάλλον θέλει ΠΟΛΥ δουλεια ακόμα για να τελειοποιηθεί...

 

Προσωπικά μου φαίνεται ανούσιο...εδω σε ηλεκτρονικά παίζεις και ξενερώνεις καμιά φορά...φαντάσου στον αέρα...μούφα

 

Συμφωνώ,απλά το ανέβασα για την ιδέα και μόνο που σκέφτηκαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ,απλά το ανέβασα για την ιδέα και μόνο που σκέφτηκαν

 

καλα δε σε είπαμε και καμπούρη... σιγά την ιδέα κιόλας...όχι οτι μπορω να το υλοποιήσω αλλά τέσπα :P ciao bello!

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα δε σε είπαμε και καμπούρη... σιγά την ιδέα κιόλας...όχι οτι μπορω να το υλοποιήσω αλλά τέσπα :P ciao bello!

 

Καλά δε παρεξεγηθηκα κιολας :P

Απλα ειμαι το θετικων επιστημων και μου αρεσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.

εχουμε να δουμε πολους νεους τροπους να παιζει κανεις μουσικη.  το wi της nintendo εχει Electric Virtual Drums σαν παιχνιδακι.   τα οριτζιναλ ομως,ε; αλλη φαση(προσεξτε την jaguar recording στο βιντεακι ας πουμε...)  σορρυ αν ειμαι λιγο οφ τοπικ :)

τούπαπα κουτρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Virtual music machines εμφανίζονται συνέχεια.

Ακόμα και στο Nintendo DS είχα δει την ανάπτυξη ενός software από την Korg [κατι σαν simulator για synth + kaoss pad (!)].

 

ορίστε:[flash=200,200]

 

Εντυπωσιακό αυτό με τα drums πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου