Προς το περιεχόμενο

Athens Mackie demo center???


Maxos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά έχετε κατά νου κανα demo center με προϊόντα Mackie εν Αθήναις? Θέλω να ακούσω κάτι μόνιτορ και δεν βρίσκω ένα κατάστημα που να τα χει στημένα...

 

Είναι αιώνιο πρόβλημα αυτό με το να θες να ακούσεις κάτι να δεις αν σου κάνει και να σε βάζουν να πάρεις γουρούνι στο σακί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοι ειναι αντιπροσωποι man

παρτους τηλεφωνο και ρωτα τους

 

http://www.liquidpro.gr/company.php

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks.  :) Το χε πάρει το μάτι μου αυτό το site αλλά δεν ήμουν σίγουρος αν αυτοί είναι οι επίσημοι αντιπρόσωποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα αν θες να μαθαινεις ποιοι ειναι οι αντιπροσωποι της καθε εταιρειας

μπαινεις στο επισημο site της κατασκευαστριας εταιρειας,βρισκεις εκει που λεει Distributors-Europe

διαλεγεις Ελλαδα κτλ κτλ

 

ο πιο ευκολος και σιγουρος τροπος

 

Cheers mate

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το πρώτο που κάνω.

Δεν ήταν αυτό το πρόβλημα απλά ήξερα ότι υπήρχε ένας αντιπρόσωπος με κατάστημα στα Εξάρχεια το οποίο έκλεισε. Μου φάνηκε κάκιστο το site για κάποιον που υποτίθεται ότι εισάγει προϊόντα όπως τα συγκεκριμένα και δε με πεισε. Δεν νομίζω να διαφωνείς ότι όλο και κάποιος απ το forum θα χρειάστηκε κάποτε να ακούσει ένα ζευγάρι Mackie στην Αθήνα. Σ αυτό βασίστηκα πριν σηκώσω το τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου