Προς το περιεχόμενο

Διαφορά bass synthesizer - boss syb-5 με behringer bsy-600


ThePilgrim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν εγώ έχω δοκιμάσει μόνο το digitech, πολύ καλό πετάλι για τα λεφτά του, πολύ χρηστικό και συνεργάζεται ΑΨΟΓΑ με το big muff!! Το μόνο μειονέκτημα για μένα, είναι ότι δεν έχει κάποιο τρόπο να επεξεργάζεσαι την ένταση του ήχου, με αποτέλεσμα να έχεις αυξομειώσεις ήχου ανάλογα με το εφέ που διαλέγεις (το env filter "βγαίνει" πολύ δυνατότερα από το synth ας πούμε)..

www.lowercut.com

www.theroadmiles.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποοοοο φοβερό το mark bass synth!!!! Προσφέρει μεγάλη ποικιλομορφια και αποθηκεύει και τα presets του χρήστη!! Είναι όμως λίγο ακριβό

 

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως ειναι εξυπνο το χαρακτηριστικο που εχει το markbass οπου μπορεις να αλλαζεις μεσω PC τις παραμετρους και να αποθηκευει τα preset μα πιστευω πως θελει πολλες ωρες να αφιερωσεις, προσωπικα δεν θα ειχα τοση υπομονη!  ;D

 

Θα προτιμουσα αυτο της Electro Harmonix μιας και μπορεις να αλλαζεις και να δοκιμαζεις τις διαφορες παραμέτρους επιτοπου αλλα και παλι δεν εχω υπομονη με τοσα κουμπάκια!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου