Προς το περιεχόμενο

νεα ibanez joe satriani


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγουρα έληξε η συνεργασια με την peavey;Ειχα διαβάσει οτι ξαναχρησιμοποιησε marshall(χρησιμοποιουσε και παλια) λόγο chickenfoot.Και απο οτι βλέπω η νεα κιθάρα βγηκε με αφορμη τους chickenfoot.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Indeed.

Αλλά δεν είναι πια ήχος satch...

 

Δεν είναι καινούριος ήχος satch θες να πεις  ;) Οι πρώτοι δίσκοι του με Marhsall γράφτηκαν.Μέχρι τον ομώνυμο σίγουρα! ;)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα την χτυπαγα αν δεν ηταν σε ασπρο χρωμα μιας και ειμαι φανατικος του satch...δεν ξερω αν ειναι υπερτιμημενες λογο ονοματος αλλα οι αλλες δυο js που εχω (js1000 black pearl & js1200) με εχουν βγαλει ασπροπροσωπο και δεν μετανιωσα καθολου για τα χρηματα που εδωσα.....αλλα αυτο το ασπρο βρε παιδι μου δεν το παω καθολου....τοσο αλλα ωραια χρωματακια χαθηκαν ???

Τουλαχιστον ξερω οτι δεν θα μπω αμεσα σε εξοδα παλι ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες είναι και οι άσπρες κιθάρες, μην ξεχνάτε πολλές δείχνουν καλύτερα από κοντά.

 

Όσο για τη Marshall, απ'ότι είδα στο net από τον Ιούνιο πέρσι πήρε κάποιες JVM410 για την περιοδεία των Chickenfoot και το τοπίο είναι κάπως θολό (όχι οτι έχει κάποια ιδιαίτερη σημασία κιόλας) όσον αφορά τη σχέση του με τις δυο εταιρίες.

 

Ευκαιρία για end-of-the-line προσφορές για τη σειρά JSX όταν αλλάξει όνομα;  :P :)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου