Προς το περιεχόμενο

προβλημα με 'κοπανο'


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδες τωρα τελευταια μου παρουσιαστηκε αλλο ενα σπαστικο προβλημα..οταν παιζω και βαραω το πεταλι μετα απο 1-2 λεπτα ο δεξιος κοπανος του πεταλιου(εχω διπεταλο) στριβει μονος του προς τα αριστερα κατα μεγαλη γωνια με αποτελεσμα και να κουραζομαι εγω που παιζω αφενος και αφετερου να χαλανε οι δυναμικες μου.(εχω ηλεκτρονικα by the way)δοκιμασα να τον σφιξω λιγο περισσοτερο αλλα ειναι τελεια σφιγμενος..ο αριστερος δεν το κανει αυτο.τι λετε να φταιει?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τί πεταλι εχεις?

βγάλε καμια φωτο κοντινη και ανεβασε τη να σε βοηθησουμε ;)

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε να αλλαξεις κοπανο και να αλλαξεις και βίδα και μετα βλέπουμε...τη φωτο μη ξεχασεις απο αυριο...

 

καταλαβαινω τι γινεται και πρεπει ναναι πολυ σπαστικο >:( εγω εχω dw9002 και εχει memory lock οποτε οτι και να γινει αν γινει θα κουνηθει ελαχιστα...εκτος αν πιασω πολα bpm και εκτοξευθει  ;D

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα τα ηλεκτρονικα ειναι σπαστικα αλλα αμα εχεις  ελλειψη χωρου τι να κανεις..ασε που στα ηλεκτρονικα δεν πιανεις μεγαλες ταχυτητες στη δικαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αυτό σας λέω: παίξτε με ακουστικά τύμπανα!!  :P

 

Σοβαρά: ίσως να θέλει αλλαγή ο κόπανος όπως είπε και ο beeros05. Επίσης δοκίμασε πιο χαλαρό παίξιμο και πιο απαλό. Παίξε όσο θες δίκαση αλλά με πιο "απαλή" επαφή του κόπανου στο δέρμα.

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αυτό σας λέω: παίξτε με ακουστικά τύμπανα!!  :P

 

Σοβαρά: ίσως να θέλει αλλαγή ο κόπανος όπως είπε και ο beeros05. Επίσης δοκίμασε πιο χαλαρό παίξιμο και πιο απαλό. Παίξε όσο θες δίκαση αλλά με πιο "απαλή" επαφή του κόπανου στο δέρμα.

 

ποιο δερμα ρε dio ηλεκτρονικα σου λεει εχει...παίξε εσυ στο λαστιχενιο kd-8 και θα σου πω για χαλαροτητα...μουφα μεγαλη...

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου