Προς το περιεχόμενο

Πεταλακια για Μεταλ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα νοιζαδες εχω μια Dean V michael schenker std και εναν marshall mg30dfx και ενδιαφερομαι να παρω ενα πεταλι για μεταλ καταστασεις (metallica megadeth maiden trivium) εχετε να μου προτεινετε κατι??

 

(αν εχει ξαναανοιξει παρομοιο θεμα αφιστε μου ενα λινκ και διαγραψτε αυτο)

 

Ευχαριστω!

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γεια σου Γιαννη εγω θα σου προτεινα το metal muff top boost και απο οτι πηρε το ματι μου ενα παιδι το πουλαει και ειναι απο αθηνα και αυτος.Κανε ενα search και αν το βρεις πανε ακουσε το και αν σου αρεσει πανε παρτο.Ειναι το καλυτερο σε αυτα τα λεφτα.

Ελπιζω να σε βοηθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια το παιδι εχει τρανσιστορ μαρσαλακι δεν θα ειναι τσαμπα τα λεφτα αν παρει το msd?μονο στα στουντιο θα το γουσταρει ασε που ειναι και πολλα τα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Γιαννη εγω θα σου προτεινα το metal muff top boost και απο οτι πηρε το ματι μου ενα παιδι το πουλαει και ειναι απο αθηνα και αυτος.Κανε ενα search και αν το βρεις πανε ακουσε το και αν σου αρεσει πανε παρτο.Ειναι το καλυτερο σε αυτα τα λεφτα.

Ελπιζω να σε βοηθησα.

Σ'ευχαριστω Νικο, και εμενα το ειχε παρει το ματι μου στις αγγελιες αλλα πρεπει να πουλιθηκε. Μπορω να το βρω Ελλαδα η αναγκαστικα απο Θωμα..?

 

telegun - msd  

 

κοστιζει 200 ε αλλα τα αξηζει.... τσεκαρε το

Ευχαριστω πολυ acidhoh και εννοιτε πως θα το τσεκαρω εχω διαβασει τα καλιτερα για αυτο το πεταλακι!

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω πως θα το βρεις εδω στην σαλονικα στο εχω δει σε αρκετα μαγαζια ποσο μαλλον στην αθηνα που ειναι διπλασια και βαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκαρε κ το tech 21 gt 2...

 

200 ευρω εχει καινουριο αλλα μεταχειρισμενο ανεβαινει συνεχεια στις αγγελιες.

Και θα το βρεις με καμια κατοσταρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου