Προς το περιεχόμενο

γνωριζει κανενας τιποτα για αυτη τη κιθαρα FLAME EXG6 Handmade


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γνωριζει κανενας αυτη την μαρκα FLAME GUITARS BY MAYONES εχω ακουσει οτι η MAYONES βγαζει τρομερα μπασα,αλλα αυτη η κιθαρα θα αξιζει τιποτα

 

http://www.matsikas.gr/el/Product-%CE%97%CE%9B%CE%95%CE%9A%CE%A4%CE%A1%CE%99%CE%9A%CE%97-FLAME-EXG6-Handmade_1120.aspx

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε έριξα λίγο ψάξιμο,αλλά απ'ότι φαίνεται υπάρχουν πληροφορίες μόνο στα πολωνικά!

Επίσης,το official site της Mayones δεν την έχει...Θα μου πεις,είναι Handmade,αλλά προσωπικά,handmade κιθάρα θα περίμενα να είναι πολύ πιο ακριβή.

Σε γενικές γραμμές,κ ο Ματσικάς δίνει ελάχιστες πληροφορίες.

Θα σου πρότινα εάν δεν δοκιμάσεις,να μην κάνεις αγορά.

Επίσης από το μοναδικό βιντεο που άκουσα στο utube , δεν μου γέμισε και πολύ το μάτι :/

Καλή τύχη!

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε μενα εκανε μεγαλη εντυπωση οτι και καλα λεει οτι η κιθαρα ειναι HANDMADE (γιαυτο ανοιξα αυτο το topic) αλλα η τιμη της δεν το δειχνη αυτο,μονο με δοκιμη μπορεις να καταλαβεις

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λοιπόν tip από φίλο που έχει παίξει με μπάσο Mayones: Λίγο πιο κάτω από Warrior- τα Warrior είναι μπουτίκ όργανα πολύ καλής κατασκευής (έχω προσωπική άποψη), αλλά σε τσουχτερές τιμές. Οπότε το λίγο πιο κάτω από Warrior εμένα μου ακούγεται καλό…

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεει τιποτα αυτο, και εγω ειχα παιξει με Mayoness & Jerzy Drozd μπασα διπλα-διπλα, πανακριβα και κορυφαια κατα τους περισοτερους, και δεν μου αρεσαν καθολου απο ηχο και playability! Απο εμφανιση ηταν εργα τεχνης παντως!  :)

Ειχα παιξει πολλα ακριβα μπασα εκεινη την μεσα, και γουοργουικ, τελικα ενα ιμπανεζ καστομ-σαμθινκ με ειχε εντυπωσιασει! Αψογος ηχος και τελεια ταστιερα!

Οποτε θα ελεγα οτι το θεμα ειναι προσωπικο, τι γουστο και με τι μπορει να βολευτει ο καθενας!

Τωρα για τη συγκεκριμενη κιθαρα, ειναι και αυτη πολωνεζικη σαν τα μπασα και τις κιθαρες της εταιρειας? Η ιδιοι βγαζουν νομιζω και καποια οργανα με τη σταμπα fame για τo Music Store στην Γερμανια, αρα μπορουν να βγαλουν και πιο φθηνη παραγωγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου