Προς το περιεχόμενο

Με τι κιθάρα/μπάσο παίζετε?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αφορμη το προσφατο "παρομοιο" θεμα ειπα να κανω αυτην την ψηφοφορια ωστε να δουμε τι παιζει πανω κατω στο φορουμ απο κιθαρες/μπασα κ να περασουμε ομορφα κ ωραια με ενδιαφερουσες συζητησεις κ σχολια απο ολους.

 

Αν καποια μαρκα την παρελειψα σας ζητω συγνωμη ;D (ειδικα απο τους μπασιστες διοτι ειμαι κιθαριστας κ δεν ξερω πολλα απο μπασο)

μπορειτε να ψηφισετε ΑΛΛΟ φυσικα σε αυτην την περιπτωση.

Αρχικα σκεφτηκα να βαλω στην επιλογη μεχρι 3 κιθαρες/μπασα αλλα θα εβγαινε καπως μπερδεμενο το θεμα. Οποτε ψηφιζουμε την κιθαρα/μπασο που εχουμε κ χρησιμοποιουμε περισσοτερο απο τις αλλες.

 

ΟΧΙ τις κιθαρες/μπασα που θα θελαμε να εχουμε!

 

Τυχον βελτιωσεις που θα μπορουσαν να γινουν απο moderators(προσθηκη καποιας μαρκας κτλ) αν γινουν συντομα θα ηταν κ το καλυτερο ωστε να εχουμε κ πιο σαφη αποτελεσματα. Εβαλα τα δυνατα μου για να εξαλειψω την επιλογη αλλο οσο το δυνατον καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρόλο που διαθέτω κάποιες ακριβές και κάποιες ακριβούτσικες κιθάρες, εδώ και μήνες έχω κολλήσει με την hot custom tele που έφτιαξα στον Ντούκα. :o

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που διαθέτω κάποιες ακριβές και κάποιες ακριβούτσικες κιθάρες, εδώ και μήνες έχω κολλήσει με την hot custom tele που έφτιαξα στον Ντούκα. :o

 

Ανεβασε καμια καλη φωτο της αν θες! η καποιο link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια διευκρινηση.Εγω ψηφισα αλλα για ηλεκτρικη.Δεν υπαρχει διαχωρισμος για ακουστικη ουτε μπορουμε να βαλουμε 2-3 ψηφους .Ισως θα επρπε να ηταν λιγο πιο αναλυτικη η ψηφοφορια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ακουστικες μαρκες συγνωμη αλλα δεν γνωριζω πολλα κ δεν εβαλα πολλα πραγματα. Παντως αν εχετε ακουστικη καποια απο τις παραπανω μαρκες ψηφιζετε κανονικα. κακως που δεν το ανεφερα αρχικα! ημουν κ καπως κουρασμενος χθες κ δεν σκεφτομουν καλα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Την αδικεί όμως αρκετά ο ήχος του video. :-\

δεν πειραζει, μια χαρα ειναι. ολες οι κιθαρες αδικουνται στα βιντεο, κ καποιες υπερτιμουνται βεβαια αλλα αυτην εδω is THE ONE for you definately! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου