Προς το περιεχόμενο

Jam pedals στη MusikMesse (PREMIERGuitar)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οντως συγχαρητηρια!!!

Απο ηχο τι λενε? Τα εχει δοκιμασει κανεις? Τιμες?

 

Τα πεταλια σκοτωνουν. Οπως λεει κι αυτος, ειναι vintage. Με τα θετικα και τα αρνητικα που μπορει να εχει αυτο. Για παραγειγμα, το delay δεν εχει τα εφφε που εχουν τα delay αλλων εταιριων, αλλα εχει ΤΟΝ ηχο για ηχογραφηση, οπως ολα τα πεταλια του που εχω ακουσει. (ο κομπρεσσορας μου φαινεται προσωπικα πολυ διαφανος, αλλα γουστα ειναι αυτα - κι εγω δεν εχω και το καλυτερο αυτι!)

Κι απο εμενα συγχαρητηρια στο παληκαρι, του αξιζουν με το παραπανω.

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ καλός μουσικός, (αποδεδειγμένα πια) εξαιρετικός τεχνίτης και το βασικότερο, σεμνό παιδί που έχει αποφασίσει να δουλέψει σοβαρά, με σχέδιο και αξιοζήλευτη οργάνωση.

 

Χαίρομαι πολύ που "του βγαίνει", τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να δικαιώνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως συγχαρητηρια!!!

Απο ηχο τι λενε? Τα εχει δοκιμασει κανεις? Τιμες?

 

Έχω το Retro Vibe και είναι ...από άλλη διάσταση!

Αλλά ως βιντατζ αντιγραφο θελει να το παιζεις στο τερμα!! (για καλο το λεω)

 

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρoμαι και καμαρώνω  8) για τον Γιάννη που τα πηγαίνει τόσο καλά, που το "κυνηγάει" τόσο!

Τα πετάλια του βρίσκονται ανάμεσα στα κυριότερα εργαλεία που χρησιμοποιώ (drive, tremolo, booster, compresor, wah, fuzz) και δεν τα αλλάζω  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εύχομαι να βρει τρόπο να "βελτιστοποιήσει" κάποια στάδια της παραγωγής ώστε να παράγει την ίδια ποιότητα με χαμηλώτερο κόστος, και να γίνει έτσι περισσότερο "household name"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα πρόσφατα ένα overdrινε από τον jam , αν και δέν έχω άλλα μέτρα σύγκρισης, με τον δικό μου ενισχυτή είναι υπέροχο.

 

Μπράβο στον Γιάννη και από εμένα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως έχω να πω ένα πράγμα στον Γιάννη πέρα από τα συγχαρητήρια. Την επόμενη φορά που θα έχει τέτοια παρουσίαση καλό θα είναι να έχει ετοιμαστεί από πριν. Να έχει δώσει αυτός τις ερωτήσεις που θα του γίνουν ή τουλάχιστον τα σημεία που πρέπει να δοθεί έμφαση, να έχει ετοιμάσει ένα βασικό προσχέδιο απάντησης με τα σημεία που θέλει να προωθήσει, να υπογραμμίσει τι ακριβώς έχουν καλύτερο τα πετάλια του από τον ανταγωνισμό, να επαναλαμβάνει το όνομα της εταιρείας σε κάθε δεύτερη πρόταση και να έχει έτοιμη και πολύ συγκεκριμένη απάντηση από που μπορεί να αγοράσει ο κόσμος τα πετάλια. Η συνέντευξη ήταν λίγο στον αέρα και από πλευράς "δημοσιογράφου" και από πλευράς Jam.

Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου