Προς το περιεχόμενο

Διαγωνισμός "Φτιάξτε τη πιο φτηνή κιθάρα"


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε εγώ έχω 2-3 σώματα από μυστήριες 80s, άχρηστες κιθάρες φίλων, 3-4 μανίκια από παλιές αγορές EBAY και όλους τους μαγνήτες που άλλαξα στις δικές μου κιθάρες.....

Ηλεκτρικά από παλιά ραδιόφωνα κλπ parts.......

Τις μπύρες και με courier να μου τις στείλετε μάλλον χαμένες θα πάνε αφού έχω και δικό μου τσιπουράδικο...... οπότε ??? (μη μου πείτε να πάω να μ@μηθώ...... σας πρόλαβα).

:D :D :D :D :D :D

Και όμως δεν κέρδισες, αφού δεν έφτιαξες κάτι...γι αυτό η συναρμολόγηση και μόνο δεν πρέπει να μετράει...είπαμε φίλος, οι κανόνες δουλεύονται ακόμα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

 

Άσε να κάνουμε και λίγο δίαιτα να συνέλθουμε από το αρνί...

 

Να σε πω... δεν περνάς να σε τρατάρω λίγο...αρνάκι (και κοκορέτσι άμα θες), γιατί έχει μείνει το μισό στο ψυγείο; Από την Κυριακή το τρώω και δεν τελειώνει... σε λίγο θα αρχίσω να βελάζω...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε πω... δεν περνάς να σε τρατάρω λίγο...αρνάκι (και κοκορέτσι άμα θες), γιατί έχει μείνει το μισό στο ψυγείο; Από την Κυριακή το τρώω και δεν τελειώνει... σε λίγο θα αρχίσω να βελάζω...

Το αρνί φίλος, τρώγεται κρύο...το κοκορέτσι όμως? Καλά, όλα εγώ πρέπει να σας τα μαθαίνω?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το αρνί φίλος, τρώγεται κρύο...το κοκορέτσι όμως? Καλά, όλα εγώ πρέπει να σας τα μαθαίνω?

Από το ψυγείο; Με το... παγωμένο λίπος, να σχηματίζει αυτά τα απεχθή σγρομπαλάκια; Σεβάσμιε, με σοκάρετε...

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το ψυγείο; Με το... παγωμένο λίπος, να σχηματίζει αυτά τα απεχθή σγρομπαλάκια; Σεβάσμιε, με σοκάρετε...

Μπύρα τενεκές, κρύο αρνί και πλαστική καρέκλα. Τα πρίμα της κόρνας να σου τρυπάνε τη ψυχή και το echoechoechoechoechoecho να κάνει το "τραγούδι" σύσκατο.

Καλά ρε συ, δεν έχεις πάει σε πανηγύρι;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε συ, δεν έχεις πάει σε πανηγύρι;

Άσε ρε Κώστα...σε λίγο θα μας πεί να τρώμε με μαχαιροπήρουνα!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o αντίλαλος από τον απέναντι λόφο, η γουρνοπούλα στο τραπέζι και οι παγωμένες μπύρες.... Το κλαρίνο την ώρα του σαουνττσεκ και τα πρώτα ρόλα του ντράμερ....Η ανάμνηση από το πρώτο τρίποντο στο δημοτικό όταν μας έβαλαν κανονική 'ψηλή' μπασκέτα...Ένα συνοθύλευμα σκέψεων και συναισθημάτων.... Η φωνή της Νάντιας Καραγιάννη που δονούσε τον Αρκαδικό ουρανό...ωραία πράγματα... :D :D

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε λίγο για να φτιάξουνε φτηνή κιθάρα θα πάνε στη Χασιά μερικοί μερικοί.

Mε γεμάτο στομάχι...σκέφτεσαι καλύτερα!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου