Προς το περιεχόμενο

Οδηγός επιβίωσης για τους πάσχοντες από GAS εν μέσω Οικ. Κρίσης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το χειρότερο είναι ότι όταν έχεις GAS ενώ παράλληλα δεν έχεις λεφτά,τα πράγματα τείνουν να γίνουν βίαια...

Τους τελευταίους 4 μήνες σκέφτομαι καθημερινά την κιθάρα που είδα κ μαζεύω λεφτά με ιδρώτα για να αποκτήσω....Μου έχει γίνει εμμονή!

Αχ.....

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το χειρότερο είναι ότι όταν έχεις GAS ενώ παράλληλα δεν έχεις λεφτά,τα πράγματα τείνουν να γίνουν βίαια...

Τους τελευταίους 4 μήνες σκέφτομαι καθημερινά την κιθάρα που είδα κ μαζεύω λεφτά με ιδρώτα για να αποκτήσω....Μου έχει γίνει εμμονή!

Αχ.....

 

Αυτο το παθαινω κι εγω. Απο το Σεπτεμβριο προσπαθω να παρω κιθαρα αλλα οταν μαζευω τα λεφτα - τσουπ! πανε καπου αλλου - και μιλαμε για κανα 2-χιλιαρο.

Ή παιζει σαμποταζ (βλ. γυναικα) ή πραγματικα ειμαι ατυχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το παθαινω κι εγω. Απο το Σεπτεμβριο προσπαθω να παρω κιθαρα αλλα οταν μαζευω τα λεφτα - τσουπ! πανε καπου αλλου - και μιλαμε για κανα 2-χιλιαρο.

Ή παιζει σαμποταζ (βλ. γυναικα) ή πραγματικα ειμαι ατυχος.

 

Παίζει σαμποτάζ. Όταν σου έδινα εκείνα τα εισητήρια για Βραζιλία, την παραμονή του γάμου σου, δεν τα ήθελες. Νάτα τώρα!!!

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ τι να κάνω που πέρασε το GAS κ στα πετάλια,κ τώρα θέλω κι άλλα,κι άλλα, ΚΙ ΑΛΛΑ!!!!!!!

πολυ φοβάμαι ότι θα με πιάσει κ με ενισχυτές...

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου