Προς το περιεχόμενο

Guitar Pro 6 είναι γεγονός!


LefterisDel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

LefterisDel ..εισαι σε δημόσιο φόρουμ με κάποιους κανόνες που καλό ειναι να τσεκάρεις... αυτονόητο τί ψάχνεις αλλά δεν υποστηρίζεται εδώ μέσα και απαγορεύεται. Προφανές επίσης ότι αν έψαχνες το demo θα πήγαινες στο site.

Anyway, ενδιαφέρον φαίνεται και φτηνό είναι.. θα κατεβασω το demo να το δω για ταμπλατουρα τι λεει..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια στο site απο τι ξερω απαγορευεται να μπουν link για παρανομο κατεβασμα.

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ότι αν ξέρει κάποιος, μπορεί να βοηθήσει το παιδί μέσω πμ...

 

Αλλά κι εσύ ρε φίλε, ήμαρτον, πόσο μεγάλη ανάγκη έχεις μια αναβάθμιση του guitar prο από το 5 στο 6? Στο μήνυμά σου είσαι λες και σου πήρανε το σπίτι! ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν διόρθωσαν όλα τα αδικαιολόγητα λάθη που είχε το προηγούμενο?

Νομίζω ότι το σοβαρότερο από όλα ήταν ότι τα bends αναγράφονταν μόνο στην ταμπλατούρα και ότι ό,τι διαφορετικό κούρδισμα και να έβαζες στην κιθάρα, στην παρτιτούρα έγραφε τις νότες που αντιστοιχούσαν στο standard tuning.Βέβαια τώρα που το σκέφτομαι αν δεις την τιμή του ψιλοδικαιολογούνται αλλά τόσες γενιές πια, φτάσαμε στην 6η.Θα μπορούσαν να το είχαν κάνει...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος τη γ :-X... την παρτιτούρα!! ;D

 

Μπα μη το λες αυτο...ακομα θυμαμαι την ημερα πουχα στειλει μια παρτιτουρα guitar pro στον πληκτρα που παιζαμε παρεα (εγω ειχα αλλο κουρδισμα στην κιθαρα) και ενω με διαβεβαιωνε "ναι ρε τοχω μαθει, θα δεις θα βγει κλπ κλπ" παμε για προβα και παμε τα παιξουμε το κομματι και εγινε της μουρλης το πανηγυρι....  ;D

Μεχρι που απλα εκανε ενα transpose στα πληκτρα και ολα οκ!

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν διόρθωσαν όλα τα αδικαιολόγητα λάθη που είχε το προηγούμενο?

Νομίζω ότι το σοβαρότερο από όλα ήταν ότι τα bends αναγράφονταν μόνο στην ταμπλατούρα και ότι ό,τι διαφορετικό κούρδισμα και να έβαζες στην κιθάρα, στην παρτιτούρα έγραφε τις νότες που αντιστοιχούσαν στο standard tuning.Βέβαια τώρα που το σκέφτομαι αν δεις την τιμή του ψιλοδικαιολογούνται αλλά τόσες γενιές πια, φτάσαμε στην 6η.Θα μπορούσαν να το είχαν κάνει...

 

+1

Όποιος κατεβάσει το demo ας πει αν είναι ΟΚ.

Εγώ δεν το κατεβάζω γιατί έχω το παλιό και δεν ξέρω αν θα κάνει καμία βλακία στην εγκατάσταση.

Πάντος αν είναι και έχουν διορθώσει κάτι κολλήματα που είχε το παλιό + τα καινούργια, 30€ για το upgrade είναι σούπερ!!!

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου