Προς το περιεχόμενο

George Lynch - ατυχημα σε live και συνεχιζει αταραχος


thanasisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Έντάξει του έφυγε η ζώνη και συνέχισε... Σίγα το πράγμα...

 

Αλλά αυτά τα μπράτσα μάτια μου! ;D ;D

 

(Ok σοβαρά... πολύ καλός, πολύ σωστός, πολύ εντάξει, πολύ επαγγελματίας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λίγο υπερβολικός ο τίτλος του post, αλλά μια καλή ευκαιρία για να θυμηθούμε το Mr Scary... Ωραίος ο George και μια από τις αγαπημένες μου μπάντες οι Dokken. Για τους fan του είδους συνιστώ ανεπιφύλακτα και το Up From The Ashes του Don Dokken... 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην παιδια συγγνωμη, το ειχα βαλει σε λαθος τομεα του φορουμ, νεος ειμαι εδω οποτε λογικο να γινονται και μικρολαθακια :)

Λίγο υπερβολικός ο τίτλος του post, αλλά μια καλή ευκαιρία για να θυμηθούμε το Mr Scary... Ωραίος ο George και μια από τις αγαπημένες μου μπάντες οι Dokken. Για τους fan του είδους συνιστώ ανεπιφύλακτα και το Up From The Ashes του Don Dokken...   

 

Τότε θα ήταν "δυστύχημα" :P

Πολλοι απο τον εγχωριο ροκ/μεταλ Τυπο και κουλους πατατρεχαμενους, θα ελεγαν "ευτυχημα".

Έντάξει του έφυγε η ζώνη και συνέχισε... Σίγα το πράγμα...

 

Αλλά αυτά τα μπράτσα μάτια μου! ;D ;D

 

(Ok σοβαρά... πολύ καλός, πολύ σωστός, πολύ εντάξει, πολύ επαγγελματίας)

 

Ποσες "ντιβες" θα εκοβαν το κομματι στη μεση; Τα μπρατσα του κοβουν σε αποδοση η ειναι ιδεα μου; (Δεν ειναι και η πιο τελεια εκτελεση, δεδομενων των συνθηκων παντα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έκανε εντύπωση που ενώ του "έφυγε" η ζώνη δεν πετάχτηκε κάποιος απο το backstage να του την ξαναβάλει όπως συνήθως γίνεται σε άλλους κιθαρίστες... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ok Θανάση, δεν πάθαμε και τίποτα... Ανέβασε και κανένα Just Got Lucky ή Breaking The Chains να γουστάρουμε... Να μας φτιάξει την ημέρα, που από το πρωί μας έχουν πρήξει με το ΔΝΤ...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok Θανάση, δεν πάθαμε και τίποτα... Ανέβασε και κανένα Just Got Lucky ή Breaking The Chains να γουστάρουμε... Να μας φτιάξει την ημέρα, που από το πρωί μας έχουν πρήξει με το ΔΝΤ...

 

[flash=200,200]

 

Αυτο σου κανει; (Και σε μεγαλη ηλικια τα γεροντια βαρανε!)

 

[edit] Παρε και αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου