Προς το περιεχόμενο

George Lynch - ατυχημα σε live και συνεχιζει αταραχος


thanasisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Yeaaaaaahhhhh  ;D Tooth n Nail... Μπράβο βρε Θανάση...

Αχα ΚΑΙ Just Got Lucky...  ;)

Υπόψιν: Στο TnN κιθάρα παίζει ο Reb Beach...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει,απλως εμεινε με το ποδι πανω στο monitor ολη την ωρα  ;D

 

 

Η γκαντεμια του ξαναχτυπα!

 

@Terry: Και αυτος ειναι δυνατος κιθαριστας ΑΛΛΑ Dokken στη μετα-Lynch εποχη δεν πολυ παρακολουθησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

@Terry: Και αυτος ειναι δυνατος κιθαριστας ΑΛΛΑ Dokken στη μετα-Lynch εποχη δεν πολυ παρακολουθησα!

Όταν χώρισαν τα τσανάκια τους, ο Don έκανε την δική του μπάντα, τους Don Dokken, που αξίζει τον κόπο να την ακούσεις. Κιθαριστικά είναι ένας από τους αγαπημένους μου για το είδος και αυτό εξαιτίας του John Norum- ναι, του γνωστού των Europe- που στο Up From The Ashes έπαιξε απίστευτα... Στην πορεία οι Dokken επανασυνδέθηκαν με διάφορα line up- με τον Lynch να συμμετέχει, αλλά  αναβίωσε η παλιά κόντρα Don- George με αποτέλεσμα να φάνε για τα καλά τα... μουστάκια τους. Μετά από την μπάντα πέρασαν διάφοροι κιθαρίστες - με κορυφαίο κατά την άποψη μου τον Reb Beach.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να ηταν επιτηδευμένο το σκηνικο με τη ζωνη ετσι ωστε να εχει αναγκαστηκα το ποδι στο μονιτορ για να το παιζει καλυτερα  ;D ;D  εχει μερικα δυσκολα περασματακια  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έντάξει του έφυγε η ζώνη και συνέχισε... Σίγα το πράγμα...

 

Αλλά αυτά τα μπράτσα μάτια μου! ;D ;D

 

(Ok σοβαρά... πολύ καλός, πολύ σωστός, πολύ εντάξει, πολύ επαγγελματίας)

επρεπε να παιζε με καμια lp να σου λεγα μπρατσα ;D ;DΤα λεμε εχω live(με lp θα παιξω και θα προσεχω γιατι ειμαι προληπτικκκκκκκκκκκκκκκκκκααααααααααααααααααααααα!!!)

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου