Προς το περιεχόμενο

Δασκαλος drums για αθηνα???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προς τον ειδημονα tdrummer :μηπωs μπορεις να μας πειs πιο ειναι το track 2 & 3 .

Αφου λες οτι ξερεις πιο ειμαι στειλε μου το τηλεφωνο σου να τα πουμε ενα χερακι.

Δεν εισαι ο ιδιος που μου απαντησε προχθες και μαλλον μπλοφαρεις γιατι κομπλαρεις

επειδη δεν εχεις δουλεψει αρκετα στη νυχτα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1, A new road

2, Magic city

3, Night fac

 

Αυτα ειναι τα κομματια με την σειρα που υπαρχουν στο site της μπαντας σου.

Μην βαζεις με το μυαλο σου πραγματα και καταστασεις που δεν υπαρχουν.Ουτε μπλοφαρω ουτε σου εχω απαντησει ξανα.

Απλα ακουσα πως εχεις παιξει και ειπα την γνωμη μου.

Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να μου τα πεις ενα χερακι, οπως λες απο το τηλ. ουτε γενικα να μπαινεις σε διαδικαδιες τετοιες γιατι δεν αξιζει τον κοπο.

Αλλωστε οποιος μπορει να καταλαβει θα καταλαβει.

Οσο για τη νυχτα... που ειπες.. Ουδεν σχολιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο συγκεκριμενο cd δεν παιζω εγω αλλα ο τυπος που αναφερεται στο εξωφυλο .Εγω τον αντικατεστησα για ενα χρονικο διαστημα .Σωστα δεν υπαρχει Groove.Αλλα καταλαβα οτι εχεις κανει λαθος απο το οτι εμεις δεν εχουμε καποιο cd σε κυκλοφορια.

Αν λοιπον θελεις πρεπει να πληρωσεις για ναμας ακουσεις και να καταλαβεις τι σημαινει

GROOVE .Επαναλαμβανω οτι αν θελεις στειλε μου το τηλαφωνοσου νασου πω που παιζουμε την αλλη εβδομαδα μηπως και ελθεις.Φιλε μου 40 χρονια στο κουρμπετι ξερω να ελισομαι και ναμην παιζω με non-groove.15χρονια ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΑ ΚΑΜΠΑΡΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΖΙΝΟ ΚΑΤΙ ΜΑΘΑΜΕ.Πριν λοιπον λες κατι ψαξτο λιγο.Ειμαι αυτοδιδακτος αλλα πολλους απο τισ διαφορες ''σχολες" τους παιζω στα δαχτυλα.

καληνυχτα γενικως......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα στα δαχτυλα παιζουν οι χορδοκρουστες κ οι πληκτροκρουστες...

 

μα τι συζητατε...? ο περικλης ειναι ενας αγνωστος ανθρωπος που λεει οτι θελει για το αν παιζει καλα. ας ανεβασει ενα track που να παιζει ο ιδιος να δουμε οσα λεει.

αλλα το θεμα του φιλου που ανοιξε το τοπικ ειναι τα μαθηματα στην αθηνα, και οχι ποιος εχει την εχει καλητερη... την μποτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανον αυτο ειναι το γκρουπ του φιλου ντραμερ http://www.mellowmood.gr/ αλλα νομιζω οπως ανεφερε δεν παιζει σε καποιο κομματι οποτε δεν μπορει να κριθει ,οπως στο ποδοσφαιρο οταν μπαινει ο ρουκαβινα στο 85  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς :ValterR & Tristan .Αγαπητοι φιλοι  1ον μαθετε να διαβαζετε αυτα που γραφουν οι αλλοι.Ειπαμε οτι δεν παιζω στο συγκεκριμενο cd καθολου και ουτε και σε αυτη την μπαντα εδω και 2 χρονια.2ον.Κυριε Valter R στα δακτυλα γιατι παιζω και πληκτρα και κιθαρα.

3ον για να καταλαβεις ανοιξε το Αθηνοραμα κοιτα στο προγραμμα του ARTGALLERY CAFE την επομενη εβδομαδα και αμα εισαι εξυπνος και εχεις να πληρωσεις θα χαρω να σε γνωρισω απο κοντα οταν θα το εχεις κλεισει (ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ)

Εσυ παντως συνεχισε να ακους τα σκουπιδια που ανεβαζουν στο myspace ολοι αυτοι οι

''Γνωστοι '' JAZZMEN.Αν εξαιρεσεις καμια δεκαρια ολοι αλλοι ειναι βητα,γαμα κλπ.

Για αυτο και εγω δεν ''ψωνιζωμαι '' να ανεβασω τα lives στα Sites ειναι εξω απο την νοοτροπια μου.Καλημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι έχει ξεφύγει υπερβολικά το θέμα. Στείλτε τα τηλέφωνά σας να τα πείτε. ή ανοίξτε ένα topic με θέμα: ποιος παίζει καλύτερα....Έλεος δηλαδή. Θα ήθελα να μ' ενημερώσει ο φίλος που άνοιξε το thread αν βρήκε κάτι και αν ναι ποιον δάσκαλο επέλεξε. ευχαριστώ...

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3ον για να καταλαβεις ανοιξε το Αθηνοραμα κοιτα στο προγραμμα του ARTGALLERY CAFE την επομενη εβδομαδα και αμα εισαι εξυπνος και εχεις να πληρωσεις θα χαρω να σε γνωρισω απο κοντα οταν θα το εχεις κλεισει (ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ)

Eγώ έχω να πληρώσω, αλλά πές μου...είσαι η JANET KAPUYA?

http://www.artgallerycafe.gr/program.asp

 

Έχετε πλάκα τελικά, σ' αυτό το forum....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον Καλημερα σε ολους!

Συμφωνω απολυτα με τον dionisissab. Το θεμα ειναι αλλο, απλα χρειαζεται λιγη προσοχη το θεμα της αυτοδιαφημισης, τι λες για τον εαυτο σου, σε ποιους και που.

 

Στο θεμα μας τωρα...η επιλογη δασκαλου ειναι αρκετα δυσκολη θα ελεγα, ειδικα αν προκειται για ιδιαιτερα μαθηματα.

Το να διαλεξεις οποιοδηποτε δασκαλο για μαθηματα στο σπιτι σου η στον χωρο σου ειναι σαν να παιζεις ζαρια.Ποτε δεν ξερεις αν αξιζει, ειδικα αν εισαι εντελως αρχαριος, οποτε πας στην τυχη.

Στις σχολες τα πραγματα ειναι τελειως διαφορετικα. Και οταν λεω σχολες μιλαω για σχολες που ειναι χρονια στον χωρο,εχουν επενδυσει στην συγχρονη μουσικη, οι οποιες εχουν και ιστορια και εχουν αποδειξει την αξια τους και την ποιοτητα τους.

Εχεις πολλες επιλογες για να διαλεξεις αναμεσα στους καθηγητες που υπαρχουν εκει.

 

Τα χρηματα που ζητουν δεν νομιζω οτι ειναι πολλα αν σκεφτεις οτι μεσα σε αυτα ειναι και μαθηματα θεωριας, που ειναι αναγκαια για οποιον θελει να ασχοληθει σοβαρα, σεμιναρια που ειναι επισης πολυ σημαντικα, η πληρωμη του δασκαλου και ολα τα εξοδα που εχει μια σχολη για να ειναι ανταγωνιστικη και μεσα στην εποχη της.

 

Και βεβαια κι εδω ισχυει το οτι πληρωνεις παιρνεις.

 

Ενας δασκαλος που εχει δωσει στην μελετη τοσες ωρες απο την ζωη του και αρκετα χρηματα για να μαθει, πρεπει καποια στιγμη να ανταμοιφθει γι`αυτο.

 

Προσωπικα συστηνω το Modern Music School.

Εχεις απειρες επιλογες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου