Προς το περιεχόμενο

Που θα βρω Ibanez tremolo arm;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΠΡΑΤΣΟ ΓΙΑ TREMOLO IBANEZ ΙΔΙΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΥ LINK www.thomann.de/gr/ibanez_2cl2_1b_tremolo_arm.htm  ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΜΗ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

parts για ibanez μόνο στον τρίμη θα βρεις στην Αθήνα...αλλιως thomman.

¨Αν το έχει αυτό που θέλεις ο Τρίμμης..αλλιώς κουκουρούκου...6 μήνες τον παρακάλαγα να μου φέρει ενα pickguard καθρέπτη για μια VAI που είχα(εννοείται δεν το έφερε ποτέ,όλο ερχόταν)...όταν αποφάσισα να τον κράξω στην Ibanez κι έστειλα mail(κρατήσου) μου είπαν να απευθυνθώ στην Ibanez Σκοπίων για να εξυπηρετηθώ άμεσα.....

 

edit : δεν μπορεί να αναχθεί σε εθνικό ζήτημα η αναζήτηση ενός tremolo arm. Μην ξεφεύγετε!

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¨Αν το έχει αυτό που θέλεις ο Τρίμμης..αλλιώς κουκουρούκου...6 μήνες τον παρακάλαγα να μου φέρει ενα pickguard καθρέπτη για μια VAI που είχα(εννοείται δεν το έφερε ποτέ,όλο ερχόταν)...όταν αποφάσισα να τον κράξω στην Ibanez κι έστειλα mail(κρατήσου) μου είπαν να απευθυνθώ στην Ibanez Σκοπίων για να εξυπηρετηθώ άμεσα.....

 

χαχαχα μια απο τα ίδια για δύο μάυρα pickguard και ένα maple neck... ακόμα τα περιμένω!(λέμε τώρα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα ρε μαν καλά στην Ελλάδα γινόμαστε ρεζίλι απο μόνοι μας.... Άκου σκοπια....

Eγώ να δεις τί έπαθα όταν το διάβασα....Εγκεφαλικό εντελώς γκντούπ...ΤΕΖΑ

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου