Προς το περιεχόμενο

ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Farbicaudio

Νίκο, σε εσένα μπορεί να συμπεριφέρονται έτσι επειδή είσαι επαγγελματίας και σε ξέρουν. Εκεί ΟΚ, ξέρουμε πως φέρονται σε επαγγελματίες, στον απλό καταναλωτή όμως?

 

Μου εχει συμβει και χωρις την επαγγελματικη ιδιοτητα, οταν πραγματικα υπηρχε προβλημα η νομιζα οτι υπηρχε περιεγραψα το προβλημα απο εκει που το αγορασα. Εαν δεν μπορουσαν να αναλαβουν το service (λογω απλης εμποριας, δεν κανουν ολα τα μαγαζια service) ειτε επειδη εκριναν οτι δεν υπηρχε προβλημα πηρα μια εγγραφη δηλωση και μιλησα μετα με τον εξουσιοδοτημενο αντιπροσωπο. Αν πραγματικα υπαρχει προβλημα η κατασκευαστρια εταιρεια θα λυσει το προβλημα. Απλα θελει υπομονη, αναποδιες συμβαινουν σε ολους.

 

Νικος

Recording and Rehearsal Studio

www.fabricaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μου εχει συμβει και χωρις την επαγγελματικη ιδιοτητα, οταν πραγματικα υπηρχε προβλημα η νομιζα οτι υπηρχε περιεγραψα το προβλημα απο εκει που το αγορασα. Εαν δεν μπορουσαν να αναλαβουν το service (λογω απλης εμποριας, δεν κανουν ολα τα μαγαζια service) ειτε επειδη εκριναν οτι δεν υπηρχε προβλημα πηρα μια εγγραφη δηλωση και μιλησα μετα με τον εξουσιοδοτημενο αντιπροσωπο. Αν πραγματικα υπαρχει προβλημα η κατασκευαστρια εταιρεια θα λυσει το προβλημα. Απλα θελει υπομονη, αναποδιες συμβαινουν σε ολους.

 

Νικος

Σίγουρα. Και φυσικά όχι πανικό. Λύσεις υπάρχουν για όλα.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ WilliamSats δεν είσαι εντάξει. Την σήμερον ημέραν άβαταρ Fender Custom Shop? Κράτα λίγο και τα προσχήματα, δες εμένα που τη βγάζω με κονσέρβα!  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα η απορία μου ειναι αλλού.Τα 200 προς προεκυψαν;Απο διαβασμα και πμ εδω στο νοιζ η απο το Στολλα που πηγες το μπάσσο;

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε smokemachine διαβασα και εγω ολο το θρεντ με τη σειρα μου αλλα βλεπω οτι δεν μας απαντησες σε καποια ερωτηματα

 

1.τελικα το δοκιμασες το μπασο οταν το αγορασες ή πηρες γουρουνι στο σακι.

 

2.τελικα αυτος ο θορυθος λογο γειωσης ειναι ο φυσιολογικος που βγαινει ή ασυνηθιστος?δεν μπορει τοσα live εκανες με τοσο κοσμο ηρθες σε επαφη (εννοω σχετικους με τη μουσικη)δεν μπορει να μην σου ειπαν μια γνωμη...ουτε αυτο μας απαντησες.

 

παντως δεν χρειαζεται να κανεις και καμια τρελη μαστοραντζα για να τσεκαρεις κανα δυο πραγματακια που σου ειπαν και τα παιδια παραπανω,εφοσον οπως λες δεν σου περισευουν κιολας (και εγω μαζι σου ;))πιασε ενα κατσαβιδακι ανοιξε το πικαρντ και τσεκαρε συμφωνα με τα σχεδια που σου ποσταρε ο SF

 

 

 

* Το κείμενο διορθώθηκε με παράκληση του χρήστη σε μήνυμα που ακολουθεί.- yameth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Οπως λένε και οι κανονισμοί, το σωστό είναι να μην κάνουμε ανώνυμες καταγγελίες.

Πρέπει να υπάρχει μια δίκαιη ισορροπία για ευνόητους λόγους αλλά και να ξέρουμε πως γράφοντας εδώ, δημοσιεύουμε κάτι που μπορεί και να θεωρηθεί συκοφαντική δυσφήμιση.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως λένε και οι κανονισμοί, το σωστό είναι να μην κάνουμε ανώνυμες καταγγελίες.

Πρέπει να υπάρχει μια δίκαιη ισορροπία για ευνόητους λόγους αλλά και να ξέρουμε πως γράφοντας εδώ, δημοσιεύουμε κάτι που μπορεί και να θεωρηθεί συκοφαντική δυσφήμιση.

 

οντως δεν το σκεφτηκα ετσι παρακαλω την διαγραφη του ποστ μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως δεν το σκεφτηκα ετσι παρακαλω την διαγραφη του ποστ μου

Κάνε το edit και σβήσε ότι έγραψες. Μην τα περιμένουμε όλα από τους mod ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά, τί έγινε;;; προσπαθεί ο σούπερφανκ εδώ και πόσα πόστ να τελειώσει το θέμα, έχει δώσει άπειρες λύσεις και βγαίνουν κάποιοι σαν τις πονεμένες χήρες που τους πιάσανε τον κώλο την ώρα του μνημόσυνου και βρίζουν θεούς και δαίμονες. έλεος. είμαστε πολλοί και κρυμμένοι καλά πίσω από την ανωνυμία και την αιγίδα του νοιζ. είναι ένας και επώνυμος με τη βιτρίνα του. εάν σας ξηγήθηκε σκάρτα, παύει να είναι στις άμεσες επιλογές σας και τελειώνει εκεί το θέμα. αυτό το ξεφτιλίκι του να βγαίνει η "κάθε χήρα" από δω μέσα και να κράζει τον καγμάκη - άλλος για 1300, άλλος για 515 και πάει λέγοντας - έχει υπερβεί τα όρια της δυσφήμισης. λαμπίρη και βάλε, πάει το πράγμα. δηλαδή εμείς που έχουμε ακουμπήσει 10.000 και δεν έχουμε παράπονο, ή μάλλον έχουμε διαπιστώσει και τέτοιου είδους συμπεριφορές ενίοτε - γιατί άνθρωπος είναι κι αυτός με τα ελλατώματά του- και έχουμε και μεις μικρά παραπονάκια τί πρέπει να κάνουμε;;;

ας τελειώνει εδώ η ιστορία με τον καγμάκη όχι γιατί -ναι-είναι φίλος, απλά γιατί δεν έχει κανένα νόημα και αξία στην ουσία του προβλήματος του μπασίστα με το καλώδιο. αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου