Προς το περιεχόμενο

jackson rr3 ή ltd mh-1000fr?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω προσωπικα εμφανησιακα θα ψηφιζα την LTD,μου αρεσει καλυτερα απο τη JACKSON.Στην rr3  αυτο που μου καθεται καλυτερα ειναι το σωμα απο alder (το οποιο κατε με,ειναι το ξυλο με τον πιο heavy ηχο)

Απο τα SPECS και MONO θα αγοραζα την LTD,απο εκει και περα δοκιμασε πριν αγορασεις...

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτη την κατηγορια χρηματων υπαρχουν ακομα

η πολυ καλη Schecter Hellraiser που βγαινει και σε πολλα ομορφα χρωματα

http://www.thomann.de/gr/schecter_diamondc1_hellraiser_fr_bch.htm

 

αλλες πολυ καλες Ibanez

http://www.thomann.de/gr/ibanez_rg1570z_bk.htm

 

και παρα πολλες Jackson..

 

αλλα ας μην ξεχναμε

 

1. Η RR3 οταν παιζεις ορθιος "βουταει" προς τα αριστερα (μεγαλο προβλημα για καποιους) και δεν πολυ βολευει να παιζεις καθιστος

 

2. Ειναι ποντιο να παρεις καινουργια RR αφου στο νοιζ καθε τρεις λιγο βγαινει στις αγγελιες μια τετοια  ;)

 

Καταλλα θα προτεινα στον φιλο  μας να παρει οποια του αρεσει πιο πολυ στην εμφανιση!

 

 

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2. Ειναι ποντιο να παρεις καινουργια RR αφου στο νοιζ καθε τρεις λιγο βγαινει στις αγγελιες μια τετοια  ;)

 

+1000

κ σου μενουν κ χρηματα ωστε να παρεις κ μπλιμπλιμπλικια, πεταλακια, εφε κτλ

 

Μην σου πω πως σου μενουν χρηματα να τις παρεις κ τις 2 μεταχειρισμενες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

1. Η RR3 οταν παιζεις ορθιος "βουταει" προς τα αριστερα (μεγαλο προβλημα για καποιους) και δεν πολυ βολευει να παιζεις καθιστος

 

2. Ειναι ποντιο να παρεις καινουργια RR αφου στο νοιζ καθε τρεις λιγο βγαινει στις αγγελιες μια τετοια  ;)

 

 

 

όχι ρε φίλε lol

1 μέρα την έχω την rr3 κ όρθιος είναι 10 φορές πιο βολική από όποια κιθάρα εχω ακουμπίσει!!!Μιλάμε πραγματικά,όρθιος η κιθάρα δεν παίζετε. Ούτε βουτιές,ούτε απλωτές ούτε τπτ lol. Καθιστός αν βάλεις ένα υποπόδιο στο αριστερό,είναι και πάλι απίστευτα βολική,οπότε δεν τίθεται θέμα (να σημειωθεί ότι παίζω με στρατοκαστερ 5 χρόνια τώρα,που θεωρείται το πιο βολικό σχήμα)

Κ δεν θεωρώ να είναι πόντιο να πάρω καινούρια rr (όπως κ πήρα εγώ) γτ άλλο το μεταχειρισμένο (σε όσο καλή κατάσταση κ αν είναι) κ άλλο να είσαι ο πρώτος που την ακουμπάει!

Φίλε αν σου αρέσει το V σχήμα,άσε τα ltd και πάρε μία καθαρόαιμη Jackson. Εγώ χαίρομαι απίστευτα για την επιλογή μου :)

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου