Προς το περιεχόμενο

Ρυθμισεις ενισχυτη για μπασσο για RHCP-FLEA


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να προσθεσω κι εγω κατι μισοξεκαρφωτο στη συζητηση, στο studio ο Flea σπανια χρησιμοποιουσε Stingray. Ο ηχογραφημενος ηχος του μεχρι να κανει το endorsement με τη Modulus ηταν κατα κανονα καποιο Wal, Alembic η Spector καρφι στην κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι ενισχυτη χρησιμοποιει ουτε αν κανει απευθειας plug in σε εναν καλο προενισχυτη... αλλα τον αγαπαω τον τυπο!!!  Μπραβο παιδια που σας αρεσουν οι R.H.C.P!! Ειναι πραγματικα ολα τα λεφτα αυτο το συγκροτημα και βεβαιως ο Flea!! Μου την δινει που παντου τους κραζουν με την πρωτη ευκαιρια!! Ακυρο το ξερω αλλα παιδια ηθελα να το πω!!! Εδω μεσα εχω βρει την υγια μου!!! Απλα respect στους θεους!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να προσθεσω κι εγω κατι μισοξεκαρφωτο στη συζητηση, στο studio ο Flea σπανια χρησιμοποιουσε Stingray. Ο ηχογραφημενος ηχος του μεχρι να κανει το endorsement με τη Modulus ηταν κατα κανονα καποιο Wal, Alembic η Spector καρφι στην κονσολα.

 

Οντως,σχεδον ολα τα κλασσικα των Peppers ειναι με Wal & Alembic 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου