Προς το περιεχόμενο

Η ραδιοφωνική κατάκτηση της Καλιφόρνια



Προτεινόμενες αναρτήσεις

H εκπομπή του παγκοσμίους διάσημου καλιφορνέζου ροκ ραδιοφωνικού παραγωγού Ashton του KRZR 103,7 FM στο Fresno των ΗΠΑ αφιερώθηκε τη Δεύτερα 16 και Τρίτη 17 Ιανουαρίου 2006 στον Σπύρο Καγκάδη ο οποίος τις ημέρες αυτές ασχολείται επιμελώς με θέματα που αφορούν τη συγγραφή του σεναρίου της υπό πρότασης ταινίας του «Οδύσσειας» σχεδιάζοντας από τώρα τη συνέχεια της προβολής και επιτυχίας του έργου του στο άκρως απαιτητικό διεθνή κινηματογραφικό κοινό.

 

Mάλιστα αναφέρεται και στην προσωπική ιστοσελίδα του Ashton:

 

http://krzr.com/pages/ashton.html

 

Η προσωπική ιστοσελίδα του Σπύρου Καγκάδη είναι:

 

http://www.spiroskagadis.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶λλη μία παραβίαση ασύλου από τον πάντα δραστήριο κ. Καγκάδη ο οποίος μολύνει τα φόρουμς με ανόητες ιδέες. Με την ελπίδα ότι αυτό το ποστ θα το διαβάσει ο ίδιος ή κάποιος συνοδοιπόρος του, απαντώ:

 

α) Δεν δίνουμε μία δεκάρα τσακιστή για το που θα γυριστεί η Οδύσσεια. Οι χολυγουντιανές εκδοχές της αρχαίας ελληνικής ιστορίας μας αφήνουν παγερά αδιάφορους.

 

β) Εδώ και πολλά-πολλά χρόνια, η εμφάνιση κάποιου ανθρώπου σε έναν ραδιοφωνικό ή τηλεοπτικό σταθμό, δεν αποτελεί τεκμήριο ούτε για τη σοβαρότητά του ούτε για την αξία του, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί χαίρεστε τόσο πολύ.

 

γ) Εύχομαι κάθε επιτυχία στην προσπάθειά σας να γράψετε ένα σενάριο (κάτι που ατύπως κάνετε εδώ και πολύ καιρό - προφανώς έχετε ελεύθερο χρόνο), αλλά μέχρι να το δούμε, δεν θα μας αφορά κατά κανένα τρόπο.

 

δ) Εδώ είναι ένα φόρουμ όπου οι θαμώνες καταπιάνονται με θέματα μουσικής σύνθεσης, παραγωγής, ηχοληψίας, δεξιότητας, πάθους κλπ. Βεβαίως μας ενδιαφέρει το κάθε τι, αλλά συνήθως όταν μπαίνουμε σε ένα σπίτι λέμε πρώτα καλησπέρα, αναγνωρίζοντας ότι κανείς δεν μας κάλεσε και τιμώντας τους μόνιμους κατοίκους του.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...φιλε Wow! υπαρχει καποιος λογος που εισαι τοσο αρνητικός με ενα ανθρωπο που προσπαθει να προβαλει τη δουλεια του? Γιατι τοσο κολημα με τους "κανονες" εγω δεν ειχα ιδέα ποιος ειναι ο κυριος και μου φανηκε μια χαρα το ποστ..και φυσικα μας ενδιαφερουν οι χολυγουντιανες παραγωγες...

www.fabliquid.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρέσει μάλιστα που αυτός ο ... ας μην τον χαρακτηρίσω τώρα, φτιάχνει και άλλο λογαριασμό κάθε φορά. Μα τι νούμερα υπάρχουν εκει έξω ρε γαμώτο... Παπατζήδες μεγάλοι, δεν διστάζουν να ξεφτιλιστούν αρκεί να πουλήσουν αέρα μήπως πιάσουν την καλή...

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...φιλε Wow! υπαρχει καποιος λογος που εισαι τοσο αρνητικός με ενα ανθρωπο που προσπαθει να προβαλει τη δουλεια του? Γιατι τοσο κολημα με τους "κανονες" εγω δεν ειχα ιδέα ποιος ειναι ο κυριος και μου φανηκε μια χαρα το ποστ..και φυσικα μας ενδιαφερουν οι χολυγουντιανες παραγωγες...

 

Μα δεν είπε κανείς τίποτε για κανόνες. Για ευγένεια μίλησα. Αν ήθελα να τηρήσω τους κανόνες θα τον διέγραφα ή απλά δεν θα απαντούσα.

Επίσης συμφωνώ ότι μας ενδιαφέρουν οι χολυγουντιανές παραγωγές, αυτό που είπα εγώ είναι ότι δεν μας ενδιαφέρουν οι χολυγουντιανές εκδοχές της αρχαίας ελληνικής ιστορίας - κάτι με το οποίο ίσως διαφωνείς.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που είπα εγώ είναι ότι δεν μας ενδιαφέρουν οι χολυγουντιανές εκδοχές της αρχαίας ελληνικής ιστορίας

 

Μα γιατί ρε συ? Είναι τοσο πιστά διασκευασμένες! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα με ενδιαφερουν ολες οι εκδοχες τις αρχαιας ελληνικης ιστοριας(εστω και αν τις κατακρινω και τις αποριπτω εκαστοτε) , ετσι ειναι οι τεχνες παρουσιαζουν την εκδοχη τους για διαφορα θεματα,

αλλα αυτος ο τυπος οντως ειναι ενοχλητικος με τον τροπο που μπαινει σε διαφορα φορουμ με σφηνες ωστε να διαφημισει απλως τον εαυτο του και μετα να εξαφανιστει.

αμα κατσει και το συζητησει μαζι μας δε θα με πειραξει καθολου. αλλωστε μια μερα κι εγω ισως διαφημισω απο δω την πρωτη μου δισκογραφικη δουλεια... :) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα κατσει και το συζητησει μαζι μας δε θα με πειραξει καθολου. αλλωστε μια μερα κι εγω ισως διαφημισω απο δω την πρωτη μου δισκογραφικη δουλεια... :) .

 

Συμφωνώ απόλυτα. ¶λλο η συζήτηση και άλλο ο μονόλογος. (Εύχομαι η πρώτη δισκογραφική σου δουλειά να γίνει το συντομότερο δυνατόν) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου