Προς το περιεχόμενο

Τι κιθαρα ειναι αυτη??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα νοιζαδες!

Πολυ πιθανον να φτασει στα χερια μου μια Epiphone les paul απο εναν συμφορουμιτη μας αλλα δεν ξερει ουτε εκεινος το μοντελο ουτε εγω. Ετσι μου εδωσε τα serials της κιθαρας για να το τσεκαρω...Εγω πηγα σε ενα site αλλα με αυτα τα serials μου εβγαλε οτι ειναι μια samick και απο εκει και περα αρχισα να ανυσηχω. Μπορειτε να μου πειτε ποιο μοντελο les paul ειναι και αν ειναι πραγματικα les paul.  :-\ :-\

Serials: s97050113

 

Ευχαριστω!

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα νοιζαδες!

Πολυ πιθανον να φτασει στα χερια μου μια Epiphone les paul απο εναν συμφορουμιτη μας αλλα δεν ξερει ουτε εκεινος το μοντελο ουτε εγω. Ετσι μου εδωσε τα serials της κιθαρας για να το τσεκαρω...Εγω πηγα σε ενα site αλλα με αυτα τα serials μου εβγαλε οτι ειναι μια samick και απο εκει και περα αρχισα να ανυσηχω. Μπορειτε να μου πειτε ποιο μοντελο les paul ειναι και αν ειναι πραγματικα les paul.  :-\ :-\

Serials: s97050113

 

Ευχαριστω!

 

Γιατί είσαι μυστικοπαθής; :) Φωτογραφία δεν έχεις; σε ποιο σάιτ έβαλες τα serials; μάλλον εννοεί το εργοστάσιο της samick που έβγαζε και τις epiphone.

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βάση το Serials: s97050113

 

Your guitar was made at the

Samick Plant, Korea

May 1997

Production Number: 0113

 

Samick Guitars is one of the world’s largest stringed instrument manufacturers. Samick produces acoustic, acoustic-electric, and electric models. The company began guitar production in Korea in July 1965 and started producing guitars for Epiphone in the mid 80's. They are believed to have been the main producer of Epiphone guitars during that time. During its operation the Korean factory turned out 6,500 to 8,000 instruments a month. However by 2004 no Epiphone guitars where produced by Samick and all guitar production had been moved to their factories in Indonesia and China.

 

Αυτά βρήκα εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βάση το Serials: s97050113

 

Your guitar was made at the

Samick Plant, Korea

May 1997

Production Number: 0113

 

Samick Guitars is one of the world’s largest stringed instrument manufacturers. Samick produces acoustic, acoustic-electric, and electric models. The company began guitar production in Korea in July 1965 and started producing guitars for Epiphone in the mid 80's. They are believed to have been the main producer of Epiphone guitars during that time. During its operation the Korean factory turned out 6,500 to 8,000 instruments a month. However by 2004 no Epiphone guitars where produced by Samick and all guitar production had been moved to their factories in Indonesia and China.

 

Αυτά βρήκα εγώ

Αυτο ακριβως ειχα βρει και εγω φιλε μου! Αυτο σημαινει οτι δεν ειναι epiphone???

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

epiphone ειναι αλλα κατασκευης samick...

κοινος αφου τα κατασκευαζει πλεον η samick, βαζει αυτη το σειριακο αριθμο...

οποτε αναγνωριζεται σαν samick...αλλα βγηκε απο το εργοστασιο με brand epiphone...

μπερδεμα ε?

...βλεπω ηχους...ακουω χρωματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου