Προς το περιεχόμενο

Marshall σειρα ΜG


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι γνωμη εχετε γενικοτερα για την σειρα ενισχυτων MG της Marshall;

Εχω ακουσει τα καλυτερα για την εταιρια αλλα τα χειροτερα για την συγκεκριμενη σειρα...μπερδευτηκα!

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μπερδεύεσαι, όντως φοβερή εταιρεία, απλά η συγκεκριμένη σειρά είναι χάλια. Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες!

www.lowercut.com

www.theroadmiles.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι τα αρχικά MG στην συγκεκριμένη περίπτωση πρέπει να σημαίνουν [oh] My God. Τόσο χάλι ενισχυτές είχα χρόνια να ακούσω [και είχα την ατυχία να είμαι αναγκασμένος να βγω live με ένα combo]. Μακριά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι τα αρχικά MG στην συγκεκριμένη περίπτωση πρέπει να σημαίνουν [oh] My God. Τόσο χάλι ενισχυτές είχα χρόνια να ακούσω [και είχα την ατυχία να είμαι αναγκασμένος να βγω live με ένα combo]. Μακριά

 

 

;D ;D ;D κορυφη..........

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως φίλε έχω κι εγώ ένα practice amp (MG15cd) και χάλια ήχος και χάλια κατασκευή.... από τις πρώτες 2 εβδομάδες όταν δυνάμωνα λίγο το bass έτριζε από παντού..... άστα να πάνε!!!

God's name is John...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται πως υπερβέλλετε λίγο ρε παιδιά... Δεν είναι και τόσο απαράδεκτος ο ενισχυτής. Για 8ιντσος, φθηνός, practice ενισχυτής κατα τη γνώμη μου έχει πολύ γλυκά καθαρά και ικανοποιητικό γκαζάκι.

Έκαστος στο ειδος του.

Τέεεεεελειαα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω οτι εχουν αρκετα μειονεκτηματα, και λογω εμπειριας, ΤΡΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ! ειναι πολυ προτιμοτερο να παρει κανεις ενα λινε 6 στα ιδια λεφτα.. δεν ειναι τυχαιο αλλωστε που ειναι απο τους πρωτους σε πωλησεις ο σπαιντερ 15αρης!

η αλληλεγγυη το οπλο μας μαγκες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εδώ και καιρό ο ένας κιθαρίστας από την μπαντα παίζει με έναν MG50FX και προχτές ο άλλος έφερε τον καινούριο Kustom 36 coupe με 10ιντσα όμως. Ε, καμία σχέση.....επιτέλους ακούμε σωστό ήχο! Ο marshall ακόυγεται αδύναμος,άτονος και πραγματικά λίγος...... Και η διαφορά τιμής δεν είναι μεγάλη(350-500ευρώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου