Προς το περιεχόμενο

Συμβουλές για αγορά αρμονίου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα να πλακώσει ο άλλος και να αρχίσετε τα περί γνήσιων fender rhodes, hammond και Leslie πάλι εεεεεεε!!!! :P ::) ???

ωχ ναι Σταυρο...τον ειχα ξεχασει... ;D

Μαυρε τζι...εκει στα psr της Yamaha θα εισαι μια χαρα τοτε φιλε! Καλη δυναμη και επιτυχια!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως αν θες κατι πολυ απλο για αρχη τουλαχιστον ενα yamaha psr ειναι οτι πρεπει κ εννοειτε δεν χαλαει σε μια βδομαδα..εγω εχω το yamaha psr e203 το οποιο το ειχα παρει ουυυ πανε κατι χρονια γυρω στα 100 κ κατι ευρω κ το εχω πιο πολυ για απλα πραγματακια κ για κανενα μαθημα αρμονιου σε κανενα πιτσιρικι κι ακομα παιζει μια χαρα  8) οποτε βουρ αφου λες κιολας οτι εχεις βρει κατι!  ;)

 

οσον αφορα για παρτιτουρες οπως ειπε κι ενα παιδι πιο πανω στο kithara.vu μπες,βρες τα ακορντα κ τα υπολοιπα βγαλτα με το αυτι (ετσι θα κανεις κ εξασκηση  ;) ) αν παλι θες να μαθεις να διαβαζεις κανονικη παρτιτουρα δεν κοστιζουν κ πολυ ακριβα τα βιβλια που υπαρχουν σε καταστηματα μουσικης !  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου