Προς το περιεχόμενο

γνωμες για RANDALL RT50C


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια χαρα. η σειρα RT της randall ειναι καινουρια και συνεχεια προφανως της RG! τι γνωμη λοιπον εχετε για τον συγκεκριμενο ενισχυτη; ο Διαμαντοπουλος δεν εχει φερει ακομα..

 

η αλληλεγγυη το οπλο μας μαγκες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογα τι θες να παιξεις...για μενα ο screamer παει μονο εως hard rock και δεν εχει καθολου σφιχτο distortion, αντιθετα με αυτο που ακουσα απο το βιντεακι με το randall. Βασικα μου εκαναν εντυπωση και τα καθαρα του randall, δεν περιμενα να ειναι τοσο καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιαχνει, κατα ποσο δεν ξερω, πιστευω αρκετα, αλλα τι να το κανεις να αγορασεις ενισχυτη και μετα να βαλεις και χιλιαδυο πραγματα επανω του για να γινει οπως θες εσυ; Δεν εχει νοημα. Προσωπικα αν ηταν να διαλεξω αναμεσα σε αυτον το νεο randall και στον screamer με κλειστα τα ματια θα διαλεγα το randall, με μια μικρη επιφυλαξη επειδη δεν τον εχω ακουσει απο κοντα τον randall, τον screamer τον εχω δοκιμασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αλλα τι να το κανεις να αγορασεις ενισχυτη και μετα να βαλεις και χιλιαδυο πραγματα επανω του για να γινει οπως θες εσυ; Δεν εχει νοημα.

 

πάντως εγώ δεν έχω δει ούτε ένα κλιπάκι που να παρουσιάζει τον εξοπλισμό καποιου διάσημου κιθαρίστα και που να μην εμφανίζει ένα σκασμό εφέ πριν τον ενισχυτή ή στο λουπ  ή και στα δύο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εγώ δεν έχω δει ούτε ένα κλιπάκι που να παρουσιάζει τον εξοπλισμό καποιου διάσημου κιθαρίστα και που να μην εμφανίζει ένα σκασμό εφέ πριν τον ενισχυτή ή στο λουπ  ή και στα δύο ;)

 

Μαλλον δεν καταλαβες τι εννοουσε ο φιλος (μπορει κι εγω να το πηρα αλλιως)...δεν ειπε να βαλει εφε κλπ, αλλο αυτο, ειπε αν με πεταλακια τυπου booster, tubescreamer ή κανα eq μπορει να γινει πιο σφιχτο το distortion του screamer και πιο ακραιο. Γι'αυτο του ειπα πως δεν εχει νοημα να παρει εναν ενισχυτη που να μην τον καλυπτει εξ'αρχης 100% αλλα με πεταλια κλπ να τον "διορθωνει" ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου