Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για ξένο eshop...


timepasser

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τόμαν η παραγγελία κάνει πάνω από 20 ημέρες, κυρίως λόγω ελτα. Το μιούζικ στοουρ έστελνε με ups.

 

Ε όχι και 20 μέρες, θα τρομάξει το παιδί. Όσες φορές έχω παραγγείλει (και το έχω κάνει πολλές φορές) δεν έχει κάνει πάνω από 6-7 μέρες, δεδομένου βέβαια τα όποια προιόντα να είναι άμεσα διαθέσιμα. Υπάρχει μια βασική λεπτομέρεια. Άπαξ και το κιβώτιο έχει μπεί στο σύστημα των ελληνικών ταχυμεταφορών/ταχυδρομείων, ο Θωμάς δεν φέρει καμία ευθύνη για την όποια καθυστέρηση και λογικό είναι. Γι'αυτό και επιβάλλεται να παρακολουθούμε την πορεία της παραγγελίας ώστε μόλις φτάσει Ελλάδα να γίνουν τα απαραίτητα τηλεφωνήματα. Έχει τύχει φορά που για λόγους άγνωστους στον άνθρωπο, στις ταχυμεταφορές δεν μπορούσαν να κουνήσουν τα οπίσθιά τους και να φέρουν το κιβώτιο στην δηλωμένη διεύθυνση (η οποία δεν ήταν στο βουνο, ήταν στο κέντρο της Αθήνας), αναγκάστηκα και πήγα να το πάρω μόνος μου.

 

Κατα τ' άλλα ...Thomann Rules...

 

ΕΛΤΑ sucks

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μα είναι δυνατόν να απαντάτε σε θέματα αγοράς... 3 χρόνια αργότερα με σημερινά δεδομένα; Ακόμα και το ΕΛΤΑ μπορεί να έχει αλλάξει διεύθυνση, ιδιοκτησία, να έχει κλείσει... που λέει ο λόγος.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος ρε παιδιά, κοντά 4 χρόνια πίσω είχε ανοιχτεί το thread! Από τότε μάλλον θα έχει βρει e-shop για να ψωνίζει ο άνθρωπος...

 

Ούπς....  ;D ;D.... Σωστό, μάλλον δεν έχω ξυπνήσει ακόμα. Καλό είναι να κοιτάμε λίγο τις ημερομηνίες εεε?  :-[  :-[

Διάβασα και εγώ ο άμοιρος 20 μέρες από Θωμά και μου σηκώθηκε η τρίχα.

Sorry......

Μήπως να αρχίζω να πίνω καφέ;

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου