Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για ξένο eshop...


timepasser

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα...

 

Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιο μουσικό eshop του εξωτερικού, από το οποίο αγόρασε και έμεινε ευχαριστημένος??

 

Κατα προτίμηση εντός Ευρώπης για να γλυτώσω τυχον τελωνεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.thomann.de

 

Κάνε search στο Forum και πίστεψέ με θα βρεις ΠΟΛΛΕΣ αναφορές για τον Thomann (γνωστός και ως "Θωμάς" :lol: :lol: ) ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το music store έχω την εντύπωση πως δεν εξυπηρετεί πλέον Ελλάδα...Στα μενού εγγραφής και παραγγελίας δεν υπάρχει η πατρίδα μας :( :(

 

Σχετικά τώρα με τον "Θωμά" και το musik-productiv, θυμάται κανείς να μου πει πόσες περίπου μέρες έκανε να έρθει η παραγγελία σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Which Countries do you deliver ?

Basically we deliver World Wide. Please note that some Brands in our Onlineshop are

not permited for Export outside the EU on the basis of agreements with our distibutors."

 

Πάντως δεν έχω κάνει αγορές από εκεί πρόσφατα.

 

Από τόμαν η παραγγελία κάνει πάνω από 20 ημέρες, κυρίως λόγω ελτα. Το μιούζικ στοουρ έστελνε με ups.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι μπορούν να στείλουν με κούριερ αν τους το ζητήσεις. Οι παραγγελίες μου από Thomann κάνουν συνήθως 8-12 μέρες (όχι εργάσιμες) με κανονικό ταχυδρομείο.

nd don't forget my dawg, Fixed and Consequent

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Από τόμαν η παραγγελία κάνει πάνω από 20 ημέρες' date=' κυρίως λόγω ελτα....[/quote']

 

Όχι Flipper πολύ λιγότερο, γύρω στο 8ήμερο το συνηστώ σχεδόν ανεπιφύλακτα...

 

Στου Θωμά το μαγαζί....

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι για μένα 8ήμερο θα ήταν αν τα ελτα δεν χρειαζόντουσαν 15 ημέρες από την ημερομηνία αφίξης για να στείλουν την ειδοποίηση σπίτι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που μένω Γιάννενα, λαμβάνω σε 15 μέρες περίπου. Σε αυτό δεν μετράει ο χρόνος που κάνουν τα ΕΛΤΑ να στείλουν το ειδοποιητήριο. Κι αυτό γιατί μόλις ...πλησιάζουν οι μέρες να έρθει το δέμα, τους τα πρήζω καθημερινά με τηλεφωνήματα, οπότε η ειδοποίηση δεν προλαβαίνει ΚΑΝ να σταλεί σπίτι μου :lol::lol::lol::lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου