Προς το περιεχόμενο

Music Man Stingray Maple καλυτερα σε σχεση με Rosewood???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεμα εντασης στα Stingray εγω ξερω πως υπαρχει μονο με τη G. Δεν ειναι κατι το τραγικο, αλλα οτι υπαρχει μια διαφορα το εχει παραδεχτει και ο κυρ-Sterling, λεγοντας πως ειναι "the nature of the beast". Ποτε μεχρι τωρα δεν ειχα δει κατι που να συνδεει αυτο το ζητημα με το  ξυλο της ταστιερας... :-\

 

Στα G&L φυσικα, ο σοφος Leo εβαλε μαγνητες που καθε polepiece ρυθμιζεται ξεχωριστα και δεν υφισταται κανενα απολυτως προβλημα. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μονο με τη G ειναι το ''προβλημα" ισχυει.Με τη D πρεπει να εισαι πολυ πολυ σχολαστικος για να το προσεξεις..Τελικα ρε παιδια αξιζει το κοπο να προσθεσω ενα maple η οχι?Δεν βοηθατε να κατασταλλαξω.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ρε παιδια αξιζει το κοπο να προσθεσω ενα maple η οχι?Δεν βοηθατε να κατασταλλαξω.. :)

 

Σαν Stingray θα ακουγεται και αυτο, θα εχει και τη μικρη πτωση της εντασης στη G και αυτο, απλα θα εχει διαφορετικο look. Αν σου αρεσει ΤΟΣΟ πολυ περισσοτερο παρ'το. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς:

Nα πουλήσεις το μπάσο σου και να αγοράσεις άλλο?

Να πουλήσεις το μπράτσο του και να αγοράσεις άλλο?

Να αγοράσεις και δεύτερο? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι τοση μεγαλη η διαφορα χροιας (που απ οτι καταλαβαινω δεν πρεπει να ειναι) να αγορασω και δευτερο..Διαφορετικα κραταω αυτο που εχω..Δεν αγοραζω δευτερο μπασο μονο και μονο για το εμφανισιακο του..Παροτι ειναι κουκλα τα maple Stingrays..Μονο η διαφορετικοτητα θα με κανει να επενδυσω σε αλλο ενα γι αυτο και ψαχνω και ρωταω για να παρω απαντηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι τοση μεγαλη η διαφορα χροιας (που απ οτι καταλαβαινω δεν πρεπει να ειναι) να αγορασω και δευτερο..Διαφορετικα κραταω αυτο που εχω..Δεν αγοραζω δευτερο μπασο μονο και μονο για το εμφανισιακο του..Παροτι ειναι κουκλα τα maple Stingrays..Μονο η διαφορετικοτητα θα με κανει να επενδυσω σε αλλο ενα γι αυτο και ψαχνω και ρωταω για να παρω απαντηση..

 

Αν θες διαφορετικο ηχο παρε κανα Sterling. Η ακομα καλυτερα ενα L-2000. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι κολημενος με τον ηχο του Stingray γι αυτο και κοιταζω να καλυψω πιθανες παραλλαγες της χροιας του!Το L-2000 το ειχα δοκιμασει και οφειλω αν ομολογησω πως μου αρεσε αλλα δεν μου εκανε το κλικ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου