Προς το περιεχόμενο

Orange Crush 30 VS H & K Edition Blue 30R


vagx69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεταξύ οτυ Edition Tube και του Crush εννοειται θα διάλεγα..... καποιον άλλο :P . Σε αυτά τα λεφτά δεν θα έπαιρνα combo tube H&K...

Μετά από δοκιμή, κλίνω υπέρ του Crush 30R.

Εκτός απ'ο ότι είναι Η μούρη απο εμφάνιση είναι και πάρα πολύ ήσυχος (ούτε 'μπζζ', ούτε βόμβοι).

Τα καθαρά του είναι αρκετά ευκρινή και αν τσιτώσεις λίγο το volume αρχίζουν να 'δαγκώνουν' λίγο (χρησιμοποιόντας τo high input) θυμίζοντας την αγγλική του καταγωγή.

Μόλις βάλεις το drive κανάλι, το volume ανεβαίνει περίπου στο 1/4 επάνω απο το καθαρό και ο ήχος του είναι ένας πολύ περιποιημένος "crunch" (που καλύπτει απόλυτα τις ανάγκες μου).

Η τελική ένταση του νομίζω ότι καλύπτει μια σεμνή πρόβα ή ένα μικρό live (αν και την βρήκα λίγο μικρότερη από ότι αρχικά περίμενα)

Είναι ένα απο τα λίγα μοντέλα σε αυτά τα λεφτά και χαρακτηριστικά που διαθέτει ξεχωριστό line out.

Γενικά βρίσκω είναι ένα πολύ τίμιο μηχάνημα σχετικά με την τιμή του (205 εξωτερικό, 280 εσωτερικό).

Εμένα με έψησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου