Προς το περιεχόμενο

Ακούγετε ήχος στερεοφωνικού απ'τον ενισχυτή κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτέλους, ένας άνθρωπος με εμπεριστατομένη άποψη και πρόταση.

Λοιπόν φίλε μου μάλλον θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου, σε συνδιασμό με ευχέλαιο, παπά, εξορκισμό, που πρότεινε ένας άλλος φίλος πιό πάνω.

Ακούς εκεί να κάνουν τέτοια ανταρσία, θα τα "@#!%*$"

check out for Gremlins..

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αυτο δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ...........απο τον ενισχυτη ενος φιλου μου,αναν IBANEZ τρανζιστορατο παλιο, ακουγαμε συνομιλια απο αεροπλανα!!!!!!!! πεταω στα 10,000 ποδια!!!!χαχαχαχ

 

Το καλυτερο θα'ταν να ακουγαν τα αεροπλανα εσας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως και να είναι χαζομάρα αυτό που λέω, αλλά μήπως έχει να κάνει με την ηλεκτρική εγκατάσταση του δωματίου? μήπως είσαι πάνω στην ίδια γραμμή (ίδια πρίζα ίσως?)... το λέω χωρίς να γνωρίζω περισσότερα, αλλα σίγουρα απο πρίζα σε πρίζα κατα καιρούς παρατηρούνται διάφορα (απο απλά «τσικ-τσικ», μέχρι ποιός άναψε τα φώτα στο δίπλα δωματιο...). Λέω εγώ τώρα...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σαν άκυρος μπαίνοντας και διαβάζοντας όλο το post έχω να πώ αν έχει σκεφτεί κανείς ότι το πρόβλημα είσαι έσυ ;D δηλαδή να κάνεις μία ένωση εσύ αθελά σου με το σώμα σου.Και τέλος έχεις υγρασία εκεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σαν άκυρος μπαίνοντας και διαβάζοντας όλο το post έχω να πώ αν έχει σκεφτεί κανείς ότι το πρόβλημα είσαι έσυ ;D δηλαδή να κάνεις μία ένωση εσύ αθελά σου με το σώμα σου.Και τέλος έχεις υγρασία εκεί?

 

Το κάνει και με την κιθάρα ακουμπησμένη στο σταντ, οπότε δεν νομίζω ότι παίζει αυτό. Υγρασία νορμάλ.

 

Όσο για τίς μπρίζες που λέει ο φίλος πιό πάνω έχω δοκιμάσει 3 διαφορετικές στο ίδιο δωμάτιο.

Τώρα λέω να δοκιμάσω με μιά μπαλαντέζα να πάρω ρεύμα απο άλλο δωμάτιο, να δω και αυτήν την περίπτωση.  ??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά (απ'ότι διαβάζω), μάλλον χρειάζεται κάποιος να κοιτάξει τις γειώσεις του ενισχυτή στην προενίσχυση για καμία ψυχρή κόλληση.

Το να το κάνει και με την κιθάρα στο σταντ, αλλά και με τους διπλούς (της Gibson), δεν μου αφήνει περιθώρια να σκεφτώ κάτι άλλο, τουλάχιστον εγώ αυτό θα έκανα.

Don't DIY, αν δεν ξέρεις.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά (απ'ότι διαβάζω), μάλλον χρειάζεται κάποιος να κοιτάξει τις γειώσεις του ενισχυτή στην προενίσχυση για καμία ψυχρή κόλληση.

Το να το κάνει και με την κιθάρα στο σταντ, αλλά και με τους διπλούς (της Gibson), δεν μου αφήνει περιθώρια να σκεφτώ κάτι άλλο, τουλάχιστον εγώ αυτό θα έκανα.

Don't DIY, αν δεν ξέρεις.

 

Μπά φίλε μου είμαι πλήρως άσχετος για να κάνω κάτι μόνος μου, γι'αυτό και δεν μου λέει τίποτα η ένοια "ψυχρή κόλληση".

Μήπως όμως σου λέει κάτι να αναφέρω(σε σχέση με κατασκευή,καλωδιώσεις,κλπ) ότι ο ενισχυτής είναι bogner alchemist 112, καινούργιος (2 - 3 μηνών) αγορασμένος απο DV247

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου