Προς το περιεχόμενο

Επιλογή ταμπούρου μέχρι 200Ευρώ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά,

 

Με την αλλαγή του σετ μου είπα επιτέλους να απαλλαχθώ και από το αθλιότατο snare μου.Ενημερωτικά δηλώνω soft rock / rock drummer και αποφάσισα να δημιουργήσω νέο θέμα μιας και η επιλογή του snare είναι ιδιαίτερα σημαντική.Σαφώς θα κοιτάξω και μεταχειρισμένα.Μέχρις στιγμής έχω καταλήξει στο Sonor Force 3007 (14x5.5).Περιμένω φυσικά γνώμες και άλλες προτάσεις. :)

I'm gonna fight em all...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ebay αν ψαχτείς με λίγη τύχη θα βρείς pearl masters, tama artwood, sonor s classix. Ωραίο το 3007 (το έχω παίξει σε ένα προβάδικο) αλλά σίγουρα δε φτάνει τα παραπάνω (στ' αυτιά μου τουλάχιστον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα..Τα snare αυτά ξεφεύγουν από τα 200 :-\ απ'ότι είδα και στ ebay.Μόνο το black panther βρήκα.

Ήθελα να ρωτήσω αν έχει παίξει κανείς με meridian birch ή meridian maple ή yamaha tour custom και σαφώς να καταγράψει εντυπώσεις.

I'm gonna fight em all...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παιξει με το tour custom και ειναι στο ιδιο επιπεδο με το 3007, δηλ καλυτερα προσφορα για black panther ή masters(κατα τη γνωμη μου παντα)

στους κυκλους θετικης ανατροφοδοτησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα acrolite πάνε και φθηνότερα από 200ευρώ. Μην πάρεις ΙΜΟ κάτι μέτριο αλλά το καλύτερο για τα χρήματά σου έστω και μεταχειρισμένο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Βρήκα acrolite 70's μεταλλικό από Αμερική.Είχα ακούσει προσφάτως ότι αν ψωνίσεις από ebay εκτός Ευρώπης σε μαδάει το τελωνείο..Ισχύει;;

 

*Δεν ξέρω ρε παιδιά τα περισσότερα snare που έχω παίξει είναι ξύλινα...Το μεταλλικό δε μου κάθεται κ πολύ καλά(είμαι και λίγο προκατελλημένος)..

 

*Το masters από το ευρωπαϊκό ebay είναι γύρω στα 270 με μεταφορικά.

I'm gonna fight em all...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Το masters από το ευρωπαϊκό ebay είναι γύρω στα 270 με μεταφορικά.

Anti, αν εννοείς ότι στα 270 περιλαμβάνονται τα μεταφορικά και αν σου κάνει το μέγεθος, νομίζω ότι είναι καλή ευκαιρία.

 

Chem, δυστυχώς στην Ευρώπη, τα Acrolite τα χτυπάνε αλύπητα. Δες εδώ τι γίνεται...

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Βρήκα acrolite 70's μεταλλικό από Αμερική.Είχα ακούσει προσφάτως ότι αν ψωνίσεις από ebay εκτός Ευρώπης σε μαδάει το τελωνείο..Ισχύει;;

 

 

 

Δασμοι και φπα 21 %

Δε λεει απο Αμερικη πλεον γιατι στα μπουρδελοτελωνεια εχουν δοθει εντολες να χτυπανε και να εισπρατουν κρατικα έσοδα ελεω κρίσης.

Ψαξε και για κανα gretsch φιλε ή black panther απο Αγγλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου